INGATLAN BERUHÁZÁSI ÉS ÜZEMELTETÉSI MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy több országban is működő, több ezer embert foglalkoztató piacvezető vállalkozás.
Elsődleges tevékenysége az autóalkatrészek kereskedelme, de raktárkészletében megtalálhatóak az autófelszerelések, autóápolási cikkek, szerszámok és garázsfelszerelések is.

Most csapata számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk kínál Neked:
  • Havi bruttó 900.000 Ft
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Hétfőtől-péntekig (08:00-17:00) tartó munkaidő, szabad hétvégékkel
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon és laptop magánhasználatra is, teljes munkaruházat
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
A Te feladataid:
  • Iroda és ipari épületek, logisztikai raktárak, üzlethelységek üzemeltetése
  • Beruházási és építési projektek előkészítése, kivitelezésben való aktív részvétel
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel
  • Építési folyamatok helyszíni ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaidő: Teljes munkaidő, hétfőtől-péntekig 08:00-17:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Építésvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Ha a fenti kérdésekre Igen-nel felelt és a van már tapasztalata napelemes telepítési vagy tervezési projektekben, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba egy új folyamatok kialakítására keresünk kollégát az alábbi pozícióba: NAPELEMES PROJEKTVEZETŐ

A hirdetés lejár 21 nap múlva