SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásunk, a Dymex Supply Kft. ipari alkatrészek logisztikájával foglalkozik.
Fő profilunk költségoptimalizáció biztosítása ügyfeleinknek, amit az ellátási lánc hatékony működtetésével érünk el digitalizált és standardizált folyamataink segítségével.
Fiatal, dinamikus csapatunk bővítésére keressük új kollégáinkat

pozícióba.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel
  • A vevői megrendelések kezelése, értékesítés támogatása
  • Vevői ajánlatkérések kezelése
  • Az adott programon a beszerzés, beszállítói ajánlatkérés ,illetve  raktározási terület kezelése
  • Operatív beszerzési terület napi működésének ellátása (procurement)
  • Beszállítókkal kapcsolattartás, beszállítói rendelések kezelése, nyomon követése
  • Szállítmányozás optimalizálása
  • Az üzleti (értékesítési, nyereségességi és költségszinttel kapcsolatos) mutatószámok elérésének proaktív támogatása
  • Raktár, konszolidációs pontok működésével kapcsolatos folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Anyaggazdálkodás, raktárkészlet szintjének optimalizálása
  • A vállalatirányítási rendszer rendszeres és üzleti céloknak megfelelő használatának felügyelete, és a rendszer működésének javítása a fejlesztők bevonásával
  • Szoros együttműködés a P&L vezetőjével
Elvárások:
  • Minimum 3-4 év szakterületi tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Vállalati folyamatok és kulcs sikertényezők teljes körű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Teherbírás, a munkával járó sok adminisztrációs feladat gyors, precíz ellátása
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Folyamatszemlélet, kiemelkedő analitikus készségek
Amit kínálnak:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Szívesen bővíted tapasztalatod változatos munkakörben, miközben az angol nyelvtudásod is fejleszted? Ez a lehetőség most Neked szól! Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Széles választékában programozható tápegységek, teljesítménymérők, akkumulátor-teszterek és komplett tesztberendezések találhatóak, melyeket többek között napelemek, elektromos gépjárművek teszteléséhez használnak. Most kis létszámú, családias csapatába keresünk új kollégát a megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva