LOGISZTIKAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek és megújuló energiához kacsolható termékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft.-t, amely mára a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozó, közel 40 fős KKV. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.
Szigetszentmiklósi telephelyükre keressük a logisztikai területért egy személyben felelős új kollégájukat

pozícióba.

Mi lesz a feladatod?
  • A logisztikai területhez tartozó 5 munkatárs (raktárvezető és raktáros) napi munkájának irányítása
  • Logisztikai folyamatok menedzselése és optimalizálása
  • Beszerzési folyamat menedzselése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszállítással kapcsolatos költségek optimalizálása
  • Gyártástámogatáshoz előrejelzések készítése az olaszországi anyacég felé
  • Fuvarszervezéssel, szállítással kapcsolatos feladatok
  • A raktározás folyamatának felügyelete, fejlesztése
  • Éves és időközi leltározási feladatok megszervezése és irányítása
  • Reklamációs folyamatok kontrollja
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal
  • A vezetői csapat részeként a legfontosabb döntésekben való részvétel
Téged keresnek, ha:
  • Legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel beszerzés és logisztika területen
  • Felsőfokú végzettséged van (közgazdasági vagy logisztikai szakirányban)
  • Aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban is
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készséged van
  • Megbízható és pontos vagy
  • Magabiztos Excel ismeretekkel és logisztikai IT rendszerek felhasználói ismereteivel rendelkezel
  • Képes vagy rendszerekben gondolkozni és dolgozni
  • Rugalmas, önálló egyéniség vagy
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Van tapasztalatod vállalatirányítási rendszerekkel (SAP, JD Edwards)
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér + éves bónusz)
  • Laptop, telefon
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Jó munkakörülmények
  • Részvétel a folyamatok kialakításában - szakmai fejlődési lehetőség
Foglalkoztatás jellege:
  • 40 órás munkahét, H-CS: 8-17-ig, P: 8-14.30-ig tartó munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi iroda

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Beszerzési és logisztikai csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások. A magyar leányvállalat több, mint 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe: