ÜGYFÉLMENEDZSER (B2B ÉRTÉKESÍTŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Kvint-R Irodatechnikai és 3D Nyomtatási Kft. egy 24 fős, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. 1991 óta jelentős szereplő az irodai és 3D nyomtatók hazai piacán.

Folyamatosan fejlődő kereskedelmi osztályuk bővülése miatt új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • A cég portfóliójába tartozó irodatechnikai és 3D nyomtatási termékek, szolgáltatások, szoftverek megoldásorientált értékesítése
  • Meglévő ügyfelek és a marketing által generált bejövő érdeklődések kezelése
  • Új ügyfelek célzott megkeresése
  • A forgalmazott technológiák, megoldások bemutatása a cég bemutatótermében
  • Az értékesítési folyamat szereplőinek projektszemléletű koordinálása
  • Rendezvényeken, kiállításokon való részvétel
  • Ajánlatok készítése, megrendelések kezelése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése CRM és ERP rendszerekben
Elvárások:
  • Műszaki termék/szolgáltatás B2B értékesítésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Major/Key account értékesítési szemlélet ismerete, ehhez szükséges kompetenciák megléte
  • Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Irodatechnikai értékesítésben szerzett tapasztalat
  • 3D nyomtatással kapcsolatos ismeretek
  • Kapcsolatrendszer ipari ügyfélkörben
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Motivációs levél (indoklás, hogy miért érzi magát alkalmasnak a feladatra)
Juttatások, ajánlat:
  • Akár havi nettó 500-600.000 Ft bérezés (a reális értékesítési tervek teljesítése függvényében)
  • Cafeteria juttatás
  • Gépkocsi (magánhasználatra is)
  • Céges telefon, laptop
  • 13. havi fizetés a cég profitcéljának elérése esetén
  • Stabil, megbízható cég
  • Kellemes, családias munkahelyi környezet

Munkaidő:

  • Hétfő-péntek, irodai munkarendben
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület, Tisztviselőtelep

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Our partner is a Japan-based logistics company with a global reputation. Their mission is to become a reliable partner for each and every client and to contribute to society by creating new value through logistics. They are looking for a new colleague to join their logistic team.

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy prágai központú nemzetközi vállalatcsoport, akik Magyarországon kizárólag villamosenergia kereskedelemmel foglalkoznak nagyvállalati partnereik részére. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat. Fő felelőssége: Az új üzleti lehetőségek felkutatása mellett feladata, a felelősségi körébe tartozó meglévő key account vevők fejlesztése, a szerződésben meghatározott KPI-ok teljesítése, a vevők elégedettségének növelése. Karbantartási anyagok, gépalkatrészek, munkavédelmi termékek, szerszámok értékesítése a vevő számára az árbevétel és a vállalat jövedelmezőségének folyamatos növekedésének támogatása céljából, szoros együttműködésben a vevő felelős döntéshozóival.

A hirdetés lejár 26 nap múlva