PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Villamosmérnök, gépészmérnök vagy energetikai mérnök végzettséggel rendelkezel? Szívesen fejlesztenéd szakmai ismereteidet egy új pozícióban a megújuló energiák területén?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a naperőművekkel kapcsolatos projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

Most számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Építési projektek koordinálása, menedzselése
  • Beszállítókkal, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Építési helyszíneken munkafolyamatok koordinálása
  • Projektek tervezése, ütemezése, költségkalkuláció készítése
  • Projektfejlesztéssel kapcsolatos mérnöki feladatok ellátása
A pozícióhoz tartozó elvárások, követelmények:
  • Műszaki (preferáltan energetikai, villamosmérnök, vagy gépészmérnök) szakirányon szerzett főiskolai/ egyetemi végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tervező programok ismerete (AutoCAD, ArchiCAD stb.)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó készség, magasfokú precizitás
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet és döntésképesség
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Munkavégzési irodai környezetben, és terepen egyaránt (70% irodai és 30% építési helyszíni arányban)
  • Helyszíni munkavégzés esetén a munkaterület megközelítéséhez biztosított céges gépjármű
  • Barátságos munkahelyi környezet
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es években alapították, napjainkban közel 1700 fővel működnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak a tervezéstől a piaci bevezetésig, főként a járműmozgás-szabályozás, az integrált biztonság, az automatizált vezetés és az elektromos mobilitás technológiai területein. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy igazán innovatív, nyitott szemléletű vállalathoz, Téged is vár 9 fős háttérfejlesztő mérnök csapatuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Gépészmérnök végzettséggel rendelkezel és már van tapasztalatod gépészeti területen is? Érdekes lehet Számodra egy új pozíció gyógyszeripari, vegyipari területen? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is. Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel. Most számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva