KIHELYEZÉSI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél valami újnak a részese lenni?
Lételemed a tervezés és szeretnéd is látni, hogyan valósulnak meg a terveid?

Ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk Európa első számú hobbiállat-eledel és felszerelés üzletlánca.

20 éve elismert résztvevője a magyar állattartók mindennapjainak, 56 áruházak rendelkeznek országszerte.

Sikeres és barátságos csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A Rád váró feladatok:
  • A kategória menedzsment csapat támogatása a stratégia megvalósításában, és a nemzetközi folyamatok végrehajtásában,
  • Termékkihelyezési elvek alapján a polcképek tervezése, megalkotása a rendszerben,
  • Termékadatok biztosítása Planogram rendszerben,
  • Planogram információs rendszer kezelése,
  • Boltok számára a kérdések megválaszolása, problémás kihelyezések javítása,
  • Szállítókkal való együttműködés a közös kihelyezés tervezésben,
  • Folyamatos kapcsolattartás mind a magyar, mind a nemzetközi hálózatban dolgozó munkatársakkal, partnerekkel.
Jelentkezz, ha igazak rád az alábbiak:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat beszerzés és/vagy kategória menedzsment területen asszisztensként, lehetőleg nemzetközi környezetben, központosított beszerzési szervezetben, VAGY
  • 1-3 év szakmai tapasztalat Planogram/kihelyezési specialistaként kereskedelmi cégnél,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban a nemzetközi hálózatban dolgozó munkatársakkal való kommunikációhoz,
  • MS Office szakmai felhasználói szintű ismerete, ezen belül az MS Excel magas szintű használata,
  • Rendszerorientált gondolkodásmód,
  • A változásokhoz való gyors alkalmazkodási képesség, önálló munkavégzés.
Előny:
  • Felsőfokú szakirányú (pénzügyi, közgazdasági, logisztikai) végzettség,
  • 1-2 év FMCG területen szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • Bármilyen kihelyezés tervezési rendszer (pl: planogram) ismerete,
  • SAP vagy más integrált vállalati rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Nielsen Spaceman szoftver ismerete,
  • Pontos, precíz munkához való hozzáállás,
  • Motivált, energikus, proaktív és csapatjátékos személyiség,
  • Német nyelvtudás,
  • Érdeklődés kisállatok iránt.
Megbízónk kínálata:
  • Versenyképes jövedelem, dolgozói kedvezmény,
  • Stabil, hosszú távú lehetőség egy piacvezető európai vállalatnál,
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka,
  • Változatos és érdekes munkakör modern irodai környezetben,
  • Remek, összetartó csapat,
  • Home Office munkalehetőség (heti háromszor),
  • Tréningeken való részvételi lehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, Millenium Garden

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:30-17:00-ig. Heti három nap Home Office lehetőséggel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, bérigényedet tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el számunka a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk két évtizedes múlttal rendelkező, IT szolgáltatási üzletágban piacvezető cég. Budapesti irodájukba több éves VMware rendszertámogatói tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk BŐVÍTÉS miatt. Az új munkatárs feladatai lesznek a szoftver üzemeltetés támogatás és rendszerszervezés / bevezetés az ország teljes területén valamint, szaktanácsadás technikai kérdésekben. Feladata ezen felül a presales tevékenységek támogatása, valamint a megrendelői oldali szoftver architektúra tervezése. Az új munkatárssal szembeni elvárás, hogy a fizikai telepítési és installációs munkákban legyen jártas, valamint az üzemeltetés támogatási feladatokat önállóan, a projekt és tervezési feladatokat csapatban képes legyen megoldani.

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Megbízónk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed. Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen Megbízónk bővülő csapatába a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egészségügyben, kutatásban illetve iparban, piacvezető multinacionális cégek kizárólagos képviseletét látja el. Több mint 25 éves múltra visszatekintő gödöllői bázisú BioMarker orvosdiagnosztikai cég munkatársakat keres az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 25 nap múlva