FULL STACK FEJLESZTŐ(.NET/C#)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a követelésbiztosítási és a kockázatkezelési piac egyik meghatározó globális szereplője. Nemzetközi információs hálózatára támaszkodva, több, mint 75 éves iparági tapasztalatával,  mintegy 50 000 vállalat biztonságos működését támogatja nap mint nap, a világ minden táján.

Jelenleg helyi szinten 4 fős, globálisan 36 fős csapatuk bővítésére keresünk új kollégát a következő pozícióba:

FULL-STACK FEJLESZTŐ (.NET/C#)
Full-Stack fejlesztőként a feladataid:
  • A helyi IT projektekben való részvétel (pl. pénzügyi atomatizálás, számlázás, céginformáció, robotika)
  • Frontend és backend webalapú megoldások fejlesztése, tesztelése és karbantartása
  • Webservice alapú adatkommunikáció fejlesztése
  • Dokumentáció elkészítése (üzleti modell specifikáció, kódok feltöltése Gitbe)
  • Hibaelhárítási támogatás biztosítása
  • Robotikás projektekben való részvétel
Elvárások:
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat .NET/ C# alapú fejlesztésben (Full-stack)
  • Projektek end-to end menedzselésében való jártasság
  • MS SQL gyakorlati tapasztalat és API ismeretek megléte
  • Visual Basic tapasztalat, legalább kód olvasás szintjén
  • Angol nyelv kommunikációképes használata
Előny:
  • Egyetemi/Főiskolai végzettség
  • Oracle adatbázis ismeret
  • Canon "Therefore" folyamat fejlesztése
  • UiPath, Lean ismeretek
A juttatási csomag elemei:
  • Szaktudáshoz illeszkedő alapfizetés + cafeteria
  • Éves bónusz
  • Generali Company Car egészségbiztosítás
  • Home Office (3 nap home office - 2 iroda)
  • Rugalmas munkaidő
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat az JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Amerikai tulajdonban lévő megbízónk már 30 éve a fejlődés élvonalában jár gépészeti, méréstechnikai, desktop szoftver fejlesztésében. Számos nemzetközi autó-, repülőgép- és óragyár használja terméküket. Az általuk fejlesztett szoftver interaktív 3D-s grafikus felületen kínál megoldást a különféle szerelhetőségi, gyárthatósági analízisekre, illetőleg a mérőgépeken történő 3D-s méréseket követő munkadarab modell alapú kiértékelésére. A cég fejlesztői csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Ügyfelünk egy svájci központú, 40 éves múltra visszatekintő vállalat. Egyedi gyártási környezetben használatos monitoring rendszerek fejlesztésével foglalkoznak, melyet a biotechnológia és gyógyszeripar alkalmaz. Magyar leányvállalatuk kizárólag saját célt szolgáló szoftverfejlesztést lát el. Csapatukat bővíteni szeretnék az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 9 nap múlva