FOGORVOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Alapfok szóban

Friss diplomás vagy pályakezdő fogorvos vagy és rendelkezel alapfokú német nyelvtudással is?

Akkor ez a hirdetés NEKED szól!

Partnerünk egy Digitális Fogászati Klinika, aki 22 éve szolgálja ki a hozzájuk betérő pácienseket. Céljuk, hogy a fogaikat a legmodernebb technológia (okos lenyomatvétel) és anyagok felhasználásával, szakembereik nagy szaktudásával tartósan széppé, egészségessé varázsolják.

Most csapatuk bővítése céljából keresünk szakembereket az alábbi pozícióba:

FOGORVOS
Főbb feladatok:
  • A teljes szájrendezések,
  • implantátumos munkák,
  • gyökérkezelés,
  • preparálás,
  • inlay-onlay,
  • kombinált munkák elkészítése a digitális technológia mellett
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú fogorvosi végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Barátságos, empatikus, ügyfél központú hozzáállás
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Rugalmasság
  • Elhivatottság
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Középfokú/felsőfokú/anyanyelvi szintű német nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Teljes munkaidős mentor és szájsebész
  • Munkába járás költségtérítése
  • A szakorvosi (rezidens) képzés költségeinek átvállalása
  • Igényes, exkluzív, 11 székes munkakörnyezet
  • CAD/CAM technológiával kapcsolatos továbbképzéseken való részvétel
  • Rövid időn belül nagy pácienskör, praxis biztosítása
Munkavégzés helye: 9200 Mosonmagyaróvár
Munkaidő: H-SZ , heti 4 nap

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: