IoT BACKEND FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához?

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb német tulajdonú járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik.

Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek.

Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed.

Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

Home office: hetente 3 nap, ha valaki később teljesen távolról szeretne dolgozni az is megoldható!

Feladatok:

  • Agilis csapatunkon belül innovatív, adatvezérelt összekapcsolt szolgáltatásaink háttérszoftverének fejlesztése a Microsoft Azure-ban
  • A szolgáltatások teljesítményének és skálázhatóságának optimalizálása
  • Egység- és integrációs tesztek kidolgozása
  • Folyamatos szállítási folyamatunk fejlesztése
  • Együttműködés datascientist-ekkel az ML-modellek Azure felhő-infrastruktúránkon történő működtetéséhez.
  • Ügyfélszolgálat a rendszereink hibáinak elemzésében és kijavításában
  • Az új technológiák folyamatos feltárása a munkahelyi képzést is magában foglalja.
  • Sprint értekezleteken való részvétel és szoros csapatmunka
Módszertan: Scrum

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai területen
  • Több éves szakmai tapasztalat szolgáltatások tervezésében és kiépítésében felhőplatformokon, mint például a Microsoft Azure
  • Tapasztalat a következő technológiákban: Java, Kotlin, C#, Go
  • Üzenetek professzionális kezelése mqtt/kafka-n keresztül, Fájlátvitel https-en keresztül, REST felhő integráció
  • Tapasztalat olyan fejlesztői platformokon, mint a GitHub és a GitLab; az egyszerűség és a tiszta, karbantartható és tesztelhető kód írásának belső elfogultsága
  • Tapasztalat a következő technológiákban: Azure Functions, App Services, Event Hubs, IoT Hub, Azure Data Explorer, Application Insights, Azure
  • Tapasztalat platform biztonságának és teljesítményének optimalizálása terén

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Német nyelvtudás (szóban és írásban)

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés, teljesítményhez igazodó bónusz
  • Cafeteria
  • Home Office lehetőség
  • Továbbképzési program, nyelvtanfolyamok
  • Stabil céges háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli magas szintű szakmai tevékenység egy nemzetközi vállalatnál
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Céges óvoda lehetőség biztosítása
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra (6.00 órától - 20.00 óráig rugalmasan alakítható, törzsidő: 9.00 és 15.00 között) (Hyrid - 3 nap home office hetente)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 44 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Amerikai tulajdonban lévő megbízónk már 30 éve a fejlődés élvonalában jár gépészeti, méréstechnikai, desktop szoftver fejlesztésében. Számos nemzetközi autó-, repülőgép- és óragyár használja terméküket. Az általuk fejlesztett szoftver interaktív 3D-s grafikus felületen kínál megoldást a különféle szerelhetőségi, gyárthatósági analízisekre, illetőleg a mérőgépeken történő 3D-s méréseket követő munkadarab modell alapú kiértékelésére. A cég fejlesztői csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva