SZERELŐ (BIZTONSÁGTECHNIKAI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Biztonságtechnika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több, mint 10 éve dinamikusan fejlődő, irodai megoldásszállító cég.

Reálisan választható IT, és biztonságtechnikai rendszer megoldásokat adnak
kis-, közép- és nagyvállalati, valamint állam- és közigazgatási ügyfeleik számára.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern,
minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Vagyonvédelmi rendszerek (videó megfigyelő, behatolásjelző, beléptető, tűzjelző és aktív/passzív IP hálózatok) hibajavítása és üzemeltetése
  • Eseti jelleggel meglevő rendszerek bővítése, új rendszerek telepítése és beüzemelése (oktatást követően)
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • Eseti készenléti jellegű munkavégzés, előre egyeztetett beosztás alapján
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat vagyonvédelmi rendszerek szerelésében
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Érvényes beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartói vizsga
  • Biztonságtechnikai rendszert szerelő igazolvánnyal való rendelkezés
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat AutoCAD biztonságtechnikai tervrajzok értelmezésében
Amit kínálunk:
  • Bejelentett alapbér: bruttó 520.000 – 570.000 Ft/hó
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (gépjármű, notebook, telefon)
  • Medicover egészségbiztosítás (próbaidőt követően)
Munkavégzés helye: Budapest belvárosa.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-17:00-ig (esetenként ügyelettel).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!