MÉRNÖKSÉG VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Autóiparban dolgozna? Biztos hátterű vállalatot keres? Szeretné, ha javaslataival, meglátásaival hatással lenne egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeli el a jövőjét? Ne keressen tovább, ez a pozíció Önnek szól!

Nógrád megyei autóipari partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cégcsoportjának magyarországi leányvállalata. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várják új munkatársukat:

Milyen feladatokra számíthat?

  • Új termékek gyárthatósági vizsgálata, költségoptimalizálás
  • Új termék próbagyártásának szervezése és lebonyolítása
  • Új termékek és projektek bevezetésének koordinálása
  • CIP- projektek kezdeményezése, felügyelete
  • Gyártási folyamatok folyamatos javítása, költségoptimalizálása, költséghatékony technikai megoldások kidolgozása és bevezetése
  • Termékfejlesztési projektek felügyelete, támogatása a tervezésifázistól a megvalósításig
  • Új dolgozók beillesztésében, képzésében való aktív részvétel
  • Folyamattervezés és fejlesztés a folyamat veszteségek folyamatos csökkentése, a hatékonyság folyamatos növelése, ez ügyben egyeztetés a társterületekkel
  • Technológiai támogatás a gyártósor részére pl. selejtcsökkentés, állásidő csökkentés, hatékonyság növelés
  • Aktív részvétel a reklamációk feldolgozásában és kiküszöbölésében
  • A gépi berendezések igény szerinti, folyamatos üzemelésének/karbantartásának elősegítése
  • Paraméterek, dokumentumok, változások nyomon követése, aktualizálása, rögzítése
  • Ciklusidők csökkentésére, és a minőség javítására vonatkozó javaslatok koordinálása
  • A 9 fős folyamatmérnöki csapat munkájának koordinálása, teljeskörű irányítása, munkaidejének, erőforrásainak összehangolása a legoptimálisabb eredmények elérésének érdekében
  • Kapcsolattartás a bietigheimi-i fejlesztési csoporttal (kiemelt fontosságú), vevőkkel, társosztályokkal, beszállítókkal, és a vállalat egyéb gyáraival

Mire van szükség ehhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettségre (BSc vagy MSc), mérnöki diplomára (Lehetőleg villamosmérnök, gépészmérnök, járműmérnök, közlekedés mérnök, quality mérnök vagy hasonló mérnöki területek)

  • Több éves, lehetőleg multinacionális autóipari termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalatra műszaki területen, gyakorlatiassággal (5+ év)

  • Magabiztos kommunikációra angolul és németül, szóban és írásban is

  • Magabiztos MS Office program használatra munkája során

  • Gyakorlatiasságra (napi gyártás látogatás), olyan szakember keresünk aki precíz, rendszerezett, határozott, reálisan gondolkodó, magas szakmai elkötelezettséggel és proaktív hozzáállással, kezdeményezőkészséggel bír

  • Erős műszaki beállítottságra

  • Utazási hajlandóságra (Lengyelország, Németország)

Mivel becsülik meg a munkáját?

  • Tanulási, fejlesztési programokkal

  • Szaktudásához és szakmai tapasztalathoz illeszkedő juttatási csomaggal

  • Éves bónusszal jutalmazzák meg lelkiismeretes és kitartó munkáját

  • Havi SZÉP-kártya juttatás áll rendelkezésére

  • Céges laptop és mobiltelefon áll rendelkezésére a hatékony munkavégzéshez

  • Céges autót biztosít a vállalat (magánhasználatra is)

Hol fog dolgozni?

A vállalat Szügy településen található, egy jól felszerelt környezetben biztosítja a minőségi munkavégzést és a fejlődési lehetőségeket

Munkarend:

8 órás kötetlen munkarend, alkalmanként home office lehetőséggel

Ha szívesen kipróbálná magát ebben a munkakörben, várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajza feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva