NAGYKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk a tetőszerkezet gyártás kiemelkedő hazai képviselője a közel 25 éves szakmai gyakorlatával, és a több mint 5.000.000 m2 értékesített tetőfelülettel.

Beszállítói és partnerei számtalan elismeréssel jutalmazták elért eredményeit.

Új kollégájuknak az általuk gyártott új termékek bevezetése lesz a feladata
Magyarországon és a környező országokban.

A tevékenység minden támogatást megkap a gyártótól ahhoz,
hogy a munkavégzés hatékony és sikeres legyen.

Íme a pozíció, ahova Téged keresünk:

Feladataid lesznek:
  • Nemzetközi termékbevezetés a közép-európai régióban,
  • Új értékesítési hálózat kiépítése,
  • Meglévő ügyfelekkel magas színvonalú kapcsolattartás ország szerte, és Közép-Európában.
  • Workshopokon és kiállításokon való magas szintű márkaképviselet, bemutatók tartása.
Téged keresünk, ha…:
  • Rendelkezel főiskolai vagy egyetemi végzettséggel valamilyen műszaki, gazdasági területen,
  • 1-3 év értékesítési tapasztalatot szereztél már korábban,
  • Tárgyalóképes az angol tudásod,
  • Rendelkezel “B” kategóriás jogosítvánnyal és szeretsz vezetni,
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képességek birtokában állsz,
  • Megbízhatóság és kötelességtudat jellemez.
Előnyt jelent:
  • Az angolon kívül más idegen nyelvet is beszélsz (pl.: Német),
  • Van üzletkötői tapasztalatod,
  • Kifejezetten műszaki a középfokú végzettséged,
  • Szeretsz barkácsolni.
Amit mi kínálunk neked:
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk,
  • A gazdasági körülmények ellenére is egy stabil lábakon álló, megbízható munkahelyet, ahova élmény megérkezni,
  • Céges autó,
  • Cafetéria,
  • Vezetői karrierlehetőség rövid időn belül,
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődést biztosítunk belső/külső szakmai és kommunikációs képzésekkel.
Munkavégzés helye: A tevékenység nagyobb részben helyhez kötött kaposvári irodai munka, de főleg az elején a kapcsolatépítés időszakában többszöri külföldi kint tartózkodást jelent.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 8 óra, rugalmas kezdéssel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk egy sikeres acélkereskedelmi vállalat, amely nemzetközi gyártóművi és kereskedelmi háttérrel is rendelkezik. Most sales csapatuk számára keresünk értékesítési tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva