KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy több, mint 30 éves múltra visszatekintő magyar tulajdonú cég.
Fő tevékenységi köre a divat ruházati kiskereskedelem, országszerte jelenleg több, mint 40 üzlettel.

Megbízónk további üzletek nyitását tervezi, ami mellett célja a piac növekvő követelményeinek megfelelni;
mind a termékekben, mind a szolgáltatásokban már megvalósított minőségi színvonalat tovább emelni.

Négytagú könyvelői csapatukba keressük új csapattagjukat

KÖNYVELŐ

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Megbízónk a következő feladatokban számítana rád:
  • Bejövő- és kimenő számlák, pénztárak, bankkivonatok és vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszköz analitika vezetése
  • Kimenő számlák készítése és ellenőrzése
  • Éves zárási munkákban való részvétel
  • Gazdasági vezető munkájának segítése
Amit mindenképpen elvárnak tőled:
  • Felsőfokú pénzügyi VAGY könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Ha a következők bármelyike igaz rád, előnyt élvezhetsz a kiválasztás során:
  • Vállalatirányítási rendszerekkel (kiemelten CODA rendszerrel) szereztél már tapasztalatot
  • Mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezel
  • Legalább alapszinten kommunikálsz angolul
Amit a megbízó kínál a munkádért cserébe:
  • Piaci igényekhez illeszkedő alapfizetés
  • A cég sikere a te sikered is, ezt éves bónusszal jutalmazzák
  • 1 év letelte után hűségbónuszként egészségbiztosítás, amely komplex szűrőcsomagot tartalmaz
  • Jelenléti bónusz (bruttó alapfizetés 5%-a)
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás a cég termékeire, melyekhez nagykereskedelmi áron juthatsz hozzá
  • Munkába járási támogatás (tömegközlekedés esetén a bérlet árának 86%-a, gépkocsi esetén 15 Ft/km)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az iroda saját őrzött parkolójában
  • Részletes betanulási lehetőség a szakmai vezetőd segítségével
  • Tanulmányok és szakmai továbbképzések támogatása
Egyéb részletek a munkavégzésről:
  • Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, az Óbudai-sziget közelében
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:30, pénteken 8:00-15:40

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pályakezdő, Gyakornok | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 59 nap múlva