SZÁMVITELI-PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Mérlegképes könyvelői képzettséggel rendelkezik és naprakész ismeretei vannak a számviteli, adózási és pénzügyi területen? Szívesen lenne egy mértékadó, agráripari vállalat ügyviteli csapatának új tagja?

Akkor Ügyfelünknél a helye!

Partnerünk a Mizsetáp, a magyar baromfi ágazat 28 éves, elismert és feltörekvő társasága.
Jelenlegi tevékenységeikkel hazai termelés mintegy 5 százalékát teszik ki.
Saját branddel is rendelkeznek, amelyet a vásárlók Hírös Tojás néven ismerhetnek.

Most ügyviteli csapatuk erősítésének céljából, egyes számviteli, adózási, pénzügyi és kontrolling feladatok ellátásra keresünk agilis, kitartó és az új kihívásokra nyitott munkatársat a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • 3 Mrd forgalmú, folyamatosan beruházó élelmiszer termelő és forgalmazó cég, valamint társ-cégeinek (3 db) egyes számviteli, adóügyi, pénzügyi és más ügyviteli munkáinak az önálló végrehajtása a Főkönyvelő és a Gazdasági Igazgató irányításával
  • Külső és belső jelentések, adatszolgáltatások készítése, előkészítése
  • Aktív részvétel a leltározásban, az évközi és éves zárásokban
  • Üzleti levelezés, követelés és kötelezettség kezelés
  • A teljes gazdasági terület egyes részeinek (kollégáknak) esetenkénti helyettesítése
  • Pályázatok, támogatásigénylések készítése, menedzselése, utógondozása
  • Javaslatok tétele az ügyvitel fejlesztésére, a gazdaságosság javítására, ill. azok megvalósítása
  • A hiányosságok, nem megfelelőségek, kockázatok feltárása, s ezek szükség szerinti korrigálása
A pozícióhoz tartozó elvárások, követelmények:
  • Minimum középfokú, de előnyben részesített a felsőfokú, szakirányú (számviteli) végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képzettség
  • Magas szintű informatikai készségek, képességek
  • Számviteli, adózási és pénzügyi ismeretek
  • Többéves, ezen belül minimum 1 év, közép-vagy nagyvállalatnál szerzett releváns munkatapasztalat (integrált ügyviteli rendszer használói ismeretekkel)
  • Legalább 3 év számvitelben, adózásban, operatív pénzügyi munkálatokban vagy az ezekhez kötődő munkakörökben (pl. kontrolling, követelés-kezelés, munkaügy, bérszámfejtés) szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz és hatékony munkavégzés
  • Felelősségteljes, rugalmas és hiteles személyiség
  • A rábízott területek és ügyek koordinációja, felügyelete
  • Munkájára igényes és az új ismeretek megszerzésére, fejlődésre nyitott szakember
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér (tartalmazza a munkába járási költségek támogatását is)
  • Évente 2 havi bérnek megfelelő jutalom keret, amely teljesítmény függvényében elérhető
  • Kedvezményes élelmiszer vásárlási lehetőségek
  • Hosszú távra tervezhető állás
  • Jó munkahelyi légkör és kiváló munkakörülmények
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Világos perspektíva
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatos szakmai támogatás, betanulási lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Tartalmas, inspiráló, változatos munka
Munkavégzés helye: Lajosmizse külterülete, Pest megye határától 6 km-re (Bács-Kiskun megye északi szélén) (önálló személygépjármű közlekedés szükséges)

Munkaidő: H-P, 7:30-16:00

További információkat és benyomásokat szerezhet Partnerünkről a következő videókon keresztül:

  valamint   https://youtu.be/SaZ6FdY5Lzk

Amennyiben pedig a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzának, motivációs levelének és végzettségeinek, jogosultságainak csatolásával, továbbá nettó bérigényének megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Már rendelkezik tapasztalattal pénzügyi területen? Szívesen kamatoztatná szakmai ismereteit egy új pozícióban, amelyben folyamatos szakmai fejlődést és karrierépítési lehetőséget is biztosítanak az Ön számára? Ha a válasza IGEN, Ügyfelünknél a helye! Partnerünk budapesti székhelyű termelő cég, amelynek csapata számára most új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Partnerünk külföldi anyacégű magyar leányvállalat, aki háztartási és ipari alkatrészek, szerszámok gyártásával foglalkozik. A gyártás mellett, összeszerelés is történik a gyártelepükön. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS