MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több, mint 10 éve dinamikusan fejlődő, irodai megoldásszállító cég.

Reálisan választható megoldásokat adnak kis-, közép- és nagyvállalati,
valamint állam- és közigazgatási ügyfeleik számára.

Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern,
minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához.

Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Tervrajzok alapján árajánlat, árkalkuláció készítése
  • Az építési munkák előkészítésében és megvalósításában történő közreműködés
  • Ajánlatok műszaki részének elkészítése
  • Ajánlati költségvetések elkészítése
  • Műszaki és pénzügyi ütemtervek elkészítése
  • Műszaki dokumentációk feldolgozása, árajánlatok készítése
  • Külső helyszíneken mérésekben, ellenőrzésekben való részvétel
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Közép vagy felsőfokú műszaki vagy építőipari végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • 1-3 év hasonló munkaterületen (műszaki, építőipari előkészítésben) szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható és stabil személyiség
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs képesség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés, változatos projektek
  • Notebook, telefon
  • Kulcsos autó használata a projektekhez
  • Medicover egészségügyi szolgáltatás (próbaidő után)
  • Az irodában korlátlan kávé, tea és üdítő fogyasztás
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, és projekt helyszíneken.

Várható kezdési idő: 2023. február közepe.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-16:30-ig (rugalmasan alakítható).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka bérigényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeli el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Ha a fenti kérdésekre Igen-nel felelt és a van már tapasztalata napelemes telepítési vagy tervezési projektekben, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba egy új folyamatok kialakítására keresünk kollégát az alábbi pozícióba: NAPELEMES PROJEKTVEZETŐ

A hirdetés lejár 21 nap múlva