ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen bővíted tapasztalatod változatos munkakörben, miközben az angol nyelvtudásod is fejleszted?
Ez a lehetőség most Neked szól!

Partnerünk 1999 óta az egyik vezető elektronikus mérőműszer disztribútor Magyarországon. Széles választékában programozható tápegységek, teljesítménymérők, akkumulátor-teszterek és komplett tesztberendezések találhatóak, melyeket többek között napelemek, elektromos gépjárművek teszteléséhez használnak.

Most kis létszámú, családias csapatába keresünk új kollégát a megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátására az alábbi pozícióba:

Feladataid az alábbiak lesznek:
  • A beérkező megrendelések visszaigazolása, kezelése, nyomon követése, az ezzel kapcsolatos munkamenet lebonyolítása
  • Megrendelések indítása a gyártók felé
  • Rendelés-visszaigazolások kiküldése
  • Kapcsolattartás szállítókkal, angol és magyar nyelven
  • Beérkező áruk, csomagok fogadása, ellenőrzése, DHL címke elkészítése, kalibrációs papír kitöltése, továbbítása a vevők felé
  • Kimenő áruk kezelése, ezzel kapcsolatos dokumentáció ellenőrzése
  • Statisztikák készítése
  • Számlák kezelése, kiállítása, számlázási program segítéségével
  • Postázási feladatok napi szintű ellátása
Amit Partnerünk vár tőled:
  • Összetett irodai adminisztrációban szerzett releváns tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás legalább középfokon és korábbi tapasztalat angol nyelvű kapcsolattartásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos és precíz feladatmegoldás
  • MS Office programok ismerete
  • Agilis, önálló munkavégzés, nyitottság a tanulásra
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
Amit Partnerünk kínál neked:
  • Tapasztalatnak megfelelő, rugalmas bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Összetartó, családias környezet
Munkavégzés helye: Halásztelek

Munkaidő: H-P, 8:30-16:30

Várjuk jelentkezésed önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásunk ipari alkatrészek logisztikájával foglalkozik. Fő profilunk költségoptimalizáció biztosítása ügyfeleinknek, amit az ellátási lánc hatékony működtetésével érünk el digitalizált és standardizált folyamataink segítségével. Fiatal, dinamikus csapatunk bővítésére keressük új kollégáinkat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva