SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az Equilor Befektetési Zrt.

munkatárs munkakörbe az alábbi feltételekkel keres munkatársat.

Feladatok:
  • A könyvelés bizonylati rendjének és a kontírozási technika kialakításában való részvétel
  • Vevő, szállító számlák kontírozása, könyvelése, teljesítések követése
  • Havonta mérlegbeszámoló készítése
  • Jelentéstételi kötelezettségekhez szükséges adatok, határidőre történő előkészítése
  • Napi könyvelési feladatok elvégzése és ellenőrzése
  • Adóbevallások összeállítása
  • NAV kapcsolattartás, adófolyószámlák rendszeres egyeztetése, külön figyelemmel a különböző adónemek előlegfizetési, feltöltési kötelezettségeire
Elvárások:
  • Gazdasági végzettség
  • Büntetetlen előélet igazolása
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság, határidők szigorú betartása
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent:
  • Aktív mérlegképes könyvelői minősítés
  • 4-5 év szakmai gyakorlat
  • MS Excel magas szintű ismerete
Amit nyújtani tudunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület)
  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bérigény megjelölése

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy Budapest belvárosában elhelyezkedő, több mint, 20 éve sikeresen működő könyvelőiroda. Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű, családias létszámú csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező, új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk minőségellenőrzéssel foglalkozó vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva