NPI PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk fő profilja a hűtő-fűtő csövek gyártása és szerelése. Ma már nemcsak gumi, hanem műanyag és fém termékeket is előállítanak. A vállalat fő vevői Európa vezető autógyárai, minden ötödik Európában gyártott autóban a náluk szerelt tömlők találhatóak.
A cég makói leányvállalatának mérnök csapatába keresünk

munkatársat.
Mérnöki feladataid az alábbiak lesznek:
  • Az új projektek termék- és folyamat bevezetésének koordinálása
  • Új projektek APQP szerinti dokumentációjának előkészítése, riportálása
  • Folyamatos együttműködés a Project Managerrel és a társosztályokkal
  • Keresztfunkcionális lokális csapat munkájának koordinálása
  • Változásmenedzsment folyamatban való részvétel, alkatrész- és folyamatváltozások koordinálása
  • Gyárthatósági- és szerelési tesztek lebonyolítása
  • Termékek szerszámozásának- és gyártócellájának előkészítése
  • Előszéria- és mintagyártások előkészítése

A pozícióhoz az alábbi tudás szükséges:
  • Műszaki szakirányú, felsőfokú végzettség
  • 2-3 év autóiparban szerzett szakmai tapasztalat, autóipari szabványismeret
  • Magabiztos, középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Erős Office ismeretek (Excel)
Előnyt jelent:
  • Projekt koordinációs tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
Miért jó ügyfelünknél dolgozni?
  • Stabil, 1995 óta elégíti ki az autóipari vevők igényét
  • A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara "Megbízható Munkaadó" díjjal jutalmazta
  • Cafetéria, 13. havi illetmény, éves bónusz is jár alapfizetéseden felül
  • Modern munkaeszközökkel tudod ellátni feladataid
  • Nemzetközi környezet által külföldi munkatapasztalat szerzésre is van lehetőséged
  • Fejlődésed támogatják: tanulmányok, szakmai képzések, nyelvtanfolyamok
  • Figyelnek egészséged megőrzésére: egészségprogram, ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok, Medicover egészségbiztosítás
  • Munkába járásodhoz hozzájárulnak
  • Költözés esetén az albérlettámogatásban is tudnak segíteni
  • Banki vállalati kedvezményeket vehetsz igénybe
  • Családbarát programok és üdülési lehetőség is biztosított

Munkavégzés helye:
  • Makó (Csongrád-Csanád megye)
Munkaidő:
  • Napi 8 órás, kötetlen munkarend
Amennyiben szívesen csatlakoznál ügyfelünk csapatához, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Kecskemét

Partnerünk professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt céljuk az értékteremtés vevőik számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével. Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtanak szolgáltatást. Most kecskeméti csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva