LEAN SZAKÉRTŐ / LEAN EXPERT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén.
Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.

Számukra keressük most új kollégájukat

pozícióba!

Feladatok:
  • LEAN elvek megvalósítása és teljes implementálása a termelésben
  • LEAN eszközök alkalmazása a termelési folyamatokban
  • Folyamatok standardizálása a legjobb gyakorlatok felhasználásával
  • Folyamatos fejlesztés kultúrájának irányítása
  • A folyamatos fejlesztéssel és költségcsökkentéssel kapcsolatos hatékony mérési eszközök bevezetése
  • LEAN elvek oktatása a telephely minden szintjén
  • A Kaizen követelmények teljesítésének biztosítása a helyi munkatársak számára
  • A cég támogató egységeinek bevonása a problémamegoldó eljárásokba
  • Kalkulációk készítése, ellenőrzése
  • Riportok készítése
Téged keresünk, ha az alábbi feltételek illenek Rád:
  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • LEAN technikák ismerete
  • LEAN szemlélettel kapcsolatos, gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Projektvezetési ismeretek
  • LEAN ismeretek, analitikus gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló és csapatjátékos
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készsége
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely, családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Vác

Amennyiben a leírtak illenek rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!
Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi, ipari szivattyúk valamint laboratóriumi aprítógépek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata. A magyar piacon 2004 óta vannak jelen, és meghatározó szerepet töltenek a szegmensükben. XI. kerületi irodájukba, a csapatuk bővítése miatt keresünk pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik? Szívesen lenne egy évről évre fejlődő magyar cég dinamikus csapatának új tagja? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva