ORVOSI LABORASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, az Interlab Kft.  egy 33 éve működő orvosi-kémiai és diagnosztikai magánlaboratórium.

Budapesten, a Stadionoknál található orvosi laboratóriumukba keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

 Nővérek, ápolók jelentkezését is várjuk, teljesítményalapú bérezéssel.

Feladatok:

  • Vérvételek, mintavételek elvégzése
  • Orvosi laboratóriumi műszerek kezelése
  • Vizsgálati minták szakszerű feldolgozása
  • Leletezés
  • Tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Egészségügyi laboratóriumi (szak)asszisztensi, labortechnikusi, orvosdiagnosztikai analitikusi, illetve ápolói végzettségek valamelyike
  • Mintavételben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes alapismeretek (Microsoft Office)
  • Empatikus személyiség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Pályakezdő szakemberek jelentkezését is várjuk
Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Több év szakmai tapasztalat labor asszisztens munkakörben

Ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Felelősségteljes, szakértő csapat
  • Rugalmas, váltott műszakos munkavégzés 7:30 és 19 óra között
  • Szabad hétvége, nincs túlóra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 14. kerület, 5 percre a Stadionoktól.

Jelentkezzen a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával a rendszerünkön keresztül vagy +36 30 305 4010-es telefonszámon.

Hasonló pozíciók

Egészségügy, Szociális ellátás | Budapest

Mindig is imádtad az állatokat, és úgy érzed szívesen űznéd ezt hivatás szintjén is? Kiegyensúlyozott munkaidőbeosztásra és valódi megbecsülésre vágysz munkád során? Egy családias cégnél képzeled el a hosszútávú jövődet? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy kimagasló színvonalú elsősorban macskákkal, kutyákkal és egzotikus kisemlősökkel foglalkozó állatorvosi rendelő, illetve kisállat-fogászati referáló praxis. Magyarország első iCatCare által hivatalosan is akkreditált macskabarát rendelője. Vállalati bővülésük miatt keressük most 4 fős csapatának legújabb, lelkes tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva