RAKTÁRVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk magyar tulajdonú vállalkozás.
Dunaújvárosi telephelyén akár raktárkészletről, akár egyedi megrendeléssel, gyors szállítási határidővel rendelhetőek meg a házépítéshez, felújításhoz, általános karbantartáshoz szükséges építő-, és építési segédanyagok, festékek, térkövek, vakolatok, gipszkartonok, hőszigetelő anyagok, homlokzati hőszigetelő-rendszerek, vízszigeteléshez szükséges termékek, hideg- és melegburkolási segédanyagok.

Keresünk részükre új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása, szállítólevelek készítése
  • Általános raktározási feladatok ellátása, árubeérkeztetés felügyelete
  • Nagykereskedelmi partnerek rendeléseinek nyomon követése, feldolgozása
  • Részvétel a projektek logisztikai feladataiban
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • A raktári folyamatok, a raktár működésének és hatékonyságának állandó felülvizsgálata, irányítása.
  • A raktári dolgozók koordinálása, irányítása
  • Készletnyilvántartás, leltár koordinálása pontos követése, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • Raktári logisztikai folyamatok adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középiskolai,  vagy felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és szervező készség
Előnyök:
  • Korábbi raktári részlegvezetői vagy raktárfelügyelői tapasztalat
  • Logisztikai végzettség
Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem, hosszútávú munkavégzés
  • Utiköltség támogatás
  • Inspiráló munkakörnyezet, támogató és barátságos légkör
  • A munkavégzés helye tömegközlekedéssel jól megközelíthető
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Korábban legalább 3 éven keresztül egy gyártó cég logisztikai részlegén dolgoztál, és már volt alkalmad kipróbálni magad vezetői feladatkörökben is? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik piacvezető műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat, amely autóipari végfelhasználó partnerei részére biztosít belső és külső alkatrészeket, elemeket. Most 16 fős logisztikai csapatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Beszerzési és logisztikai csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 28 nap múlva