ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Jó szervező-és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Érdekel a logisztika, a fuvarszervezés és esetleg még az értékesítés is a kisujjadban van?

Szívesen lennél egy dinamikusan bővülő vállalkozás fiatalos csapatának új tagja?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk 2001-ben alakult, iroda-és raktárkonténerek kereskedelmével, bérbeadásával és bértárolásával foglalkozó cég. A magyar konténeres piac nagyobb szereplői közé tartozik, széleskörű beszerzési és ügyfélkapcsolatokkal világszerte.

Most a nagytarcsai Ipari Parkban elhelyezkedő irodaházukba keresünk új szakembert tevékenységeik támogatására a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Konténerek telephelyi eladásában, értékesítésében való részvétel (konténerek bemutatása a partnereknek, ügyfeleknek)
  • Az eladott konténerekhez tartozó fuvarszervezés, logisztikai koordináció
  • Eladó konténerekről fényképek készítése, feltöltése a központi rendszerbe
  • Vevői ajánlatkérések kezelése emailben
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (telefonon és e-mailen keresztül)
  • Depó felelősi feladatok ellátása (konténerek ellenőrzése (hiba keresés), tisztaság ellenőrzése, konténerek lepakolásának koordinálása stb.)
  • Esetenként beszerzési feladatok
  • Egyéb adminisztrációs feladatok (érkező kamionok és konténerek kezelésével kapcsolatban) és aktuális problémák kezelése

Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 1 év hasonló környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel)
  • Jó problémamegoldó-, és szervezőképesség
  • Precíz, pontos, gyors, szorgalmas, önálló munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs készség

A pozíció betöltéséhez előny jelent:
  • Értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Kulcs-Soft rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér (juttatási csomag egyéni egyeztetés alapján)
  • Bejárási támogatás (saját személygépjármű és tömegközlekedés esetén is)
  • Féléves prémium
  • Céges laptop, mobiltelefon (korlátlan hívással)
  • Munkavégzés kis létszámú, fiatalos csapat tagjaként (80%-ban irodai környezetben, 20%-ban szabadtéren, telephelyen)
  • Hosszútávú munkahely
  • Összetett, felelősségteljes munkakör
  • Biztosított, saját parkoló
  • Állatbarát munkahely
Munkavégzés helye: 2142 Nagytarcsa

Munkaidő: H-P, 08:00-16:30

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Szeged

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kamatoztatnád a tehetségedet biztosítási területen? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva