MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Vegyésztechnikus, minőségbiztosítási technikus vagy gyógyszertári asszisztens végzettséggel rendelkezik? Már szerzett tapasztalatot gyógyszeripari minőségbiztosítás területén, és szívesen kamatoztatná ismereteit egy új pozícióban?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk több, mint 30 éve működő vállalkozás, amely az egészségmegőrzés jegyében számos jólismert gyógyszert, vitamint és étrend-kiegészítőt gyárt a magyar és európai piacra egyaránt.

Most elsődlegesen budapesti központuk számára keresünk hosszú távra új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése, kezelése
  • Minőségbiztosítással és minőségellenőrzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Elektronikus dokumentumtár létrehozás, kezelés, karbantartás
  • Nyomdai anyagok ellenőrzése
  • Rendszeres riportálás
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Középfokú szakirányú képzettség (pl.: vegyésztechnikus, minőségbiztosítási technikus, gyógyszertári asszisztens)
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat (legalább 1 év minőségbiztosítási, gyógyszeriparban szerzett területen)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Nagyfokú precizitás
  • Jó kommunikációs készségek
Amit Partnerünk kínál:
  • A pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas, 8 órás munkaidő
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33. (alkalmanként személyes jelenléttel a hatvani gyárközpontban)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva: