LOGISZTIKAI SZERVEZŐ - KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a DAKO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. a transzportbeton gyártás, szállítás és betonpumpálás területén több mint 30 éve sikeresen működő, magyar tulajdonban lévő vállalkozás.

Társaságuk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára.

Budapest XI. kerületi telephelyükre, 45-50 fős csapatukba elkötelezett, hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodó munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Betonpumpák, betonmixerek szállítási feladatainak megszervezése GPS rendszer segítségével
  • Gépjárművezetők beosztása, irányítása
  • Tachográfok ellenőrzése, nyilvántartása
  • Menetlevelek kiadása, tarifálása
  • Üzemanyag elszámolások készítése
  • Ügyeleti szolgálat ellátása (alkalmanként hétvégén is)
  • Javítások összehangolása (egyeztetése) a javítóműhellyel
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése
  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfelek megtartása

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • Legalább 5 éves munkaviszony (a szakmai betanítást a cég biztosítja)
  • Telefonos ügyfélkezelési tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Logisztikai és/vagy értékesítési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Ajánlat:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Családias légkör és rugalmasság
  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Hétvégi pótlék
  • Próbaidő lejárta után egyéb juttatásokra (vállalati kölcsön, cafeteria stb.) van lehetőség
  • Igény esetén hazautazási, illetve albérleti hozzájárulást biztosítunk
Munkavégzés helye, munkaidő:
  • Budapest, XI. kerület
  • Hétfőtől péntekig, irodai munkarendben, alkalmanként hétvégi ügyelettel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Szeged

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kamatoztatnád a tehetségedet biztosítási területen? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva