LEMEZMEGMUNKÁLÓ GÉP PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Jártas vagy a CADMAN szoftverek használatában? Szívesen foglalkoznál komplex lemezmegmunkáló gépek programozásával?

Akkor Ügyfelünknél a helyed!

Partnerünk 2003-ban kezdte meg tevékenységét az ipari automatizálás piacán. A munkája legnagyobb részét a célgépek gyártása teszi ki, egyre magasabb színvonalon. A cég sikereit pedig a folyamatosan továbbképzett szakembereik hozzáértésének és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásának köszönheti.

Most bővülő csapatuk számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Szoftverismerettel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladataid lesznek:
  • Lemezmegmunkáló gépekre (LVD) történő programírás és feltöltés
  • CADMAN-PL stancoló program használat, programírás
  • CADMAN-B élhajlító program használat, programírás
  • Lemezigény összeállítása
  • Gépkezelő kollégákkal történő együttműködés
Amit a Partnerünk vár Tőled:
  • CADMAN-PL, CADMAN-B program ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Önálló és csoportban végzett munkára való készség
  • Kreativitás
Előny, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiegészítő szakmai továbbképzések és tréningek
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejárási támogatás (saját személygépjármű esetén 15 Ft/km, tömegközlekedés esetén pedig 100%-os költségtérítés)
  • Szakmai támogatás a betanulási időszakban és az önálló munkavégzés során is
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Önálló, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye: 8154 Polgárdi, Neumann János utca 1.

Munkaidő: 1 műszak, H-P, 6:00-14:20

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. A cég fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként a következő pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 29 nap múlva