KEY ACCOUNT ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Szeretnél egy fiatalos, összetartó és teljesítményorientált csapat új tagja lenni? Szívesen dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol megbecsülnek Téged és a munkádat is?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Ügyfelünk piacvezető logisztikai vállalat, amely Európa vezető cross-border szolgáltatója.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • KA ügyfelek akvirálása (70% hunting), továbbá a már meglévő KA ügyfelek megtartása (30% farming)
  • Partnerünk belföldi és nemzetközi kiscsomag-logisztikai szolgáltatásainak értékesítése, új ügyfelek szerződtetése
  • Kapcsolattartás a már meglévő kiemelt partnerekkel (ügyfélfejlesztés, ügyfélmegtartás, árazáspolitika)
  • Versenytárselemzés és a piaci trendek nyomon követése
  • Ajánlatok és prezentációk elkészítése nemzetközi és hazai tenderekre
  • Negyedéves kitűzött célok elérése
  • A nap/ heti riportok nyomon követése
  • Ügyfélriportálás
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns munkatapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Bónuszrendszer
  • Cafeteria juttatás már az első naptól kezdve
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony - stabil munkáltatói háttérrel
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Laptop és mobiltelefon, valamint vállalati gépjármű korlátlan magánhasználattal szintén első naptól
  • Maximális támogatás a betanulási idő alatt és után is
  • Modern irodai munkakörnyezet a Dózsa György úti metrómegálló közelében
  • Inflációs bérkiegészítő juttatás
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár támogatás
Munkavégzés helye: 1134 Budapest, Váci út 33.

Munkaidő: 8:00-16:30

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával és nettó bérigényed megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Szeretne az Ügyvezető Igazgató jobb kezeként részese lenni a stratégiai megbeszéléseknek? Szeretné, ha az Ön adataira támaszkodva képes lenne a vállalat a megváltozott gazdasági környezetben is folyamatosan megfelelni a kihívásoknak? Szeretne hozzájárulni a vállalat stratégiai és operatív területén a szervezet fejlesztéséhez? Ha úgy érzi, hogy ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk szakmai kollégát. Fő felelőssége: Az értékesítéshez kapcsolódó stratégiai célok elérésének támogatása az alábbi adatok elemzésével: költségek, bevételek, ráfordítások és piaci trendek.

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Üzletfejlesztőként képes egyszerű és jól értelmezhető célokat meghatározni? Szereti feltárni, hogy valójában mitől indul be a gépezet és mitől fejlődik az üzlet? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Ha Ön szeretne lenni ügyfelem hosszú távú üzleti növekedésének mozgatórugója, akkor pályázza meg a pozíciót még ma! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A vállalat piaci pozíciójának megerősítése Az eredményesség javítása, valamint a jövőállóság biztosítása.

A hirdetés lejár 63 nap múlva