KARBANTARTÁSI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni,
ez a hirdetés neked szól.

Partnerünk innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a nagy európai prémium járműgyártók számára.

14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vannak jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítanak 1964 óta.

Karbantartói csapatukba keresünk

kollégát
Feladatok a minőségügyi vezető támogatása mellett:
  • A gépek karbantartásával kapcsolatos dokumentációk elvégzése, nyomon követése,
  • A gépek működtetésének és javításának támogatása,
  • A gépek alkatrész ellátásának biztosítása,
  • A karbantartó csapat munkájának támogatása,
  • A szerszám és tartalék alkatrész készlet felülvizsgálata, és szükség esetén azok rendelése,
  • A gyár létesítményeinek összes telepítésével, javításával és karbantartásával kapcsolatos művelet lebonyolításának támogatása, dokumentációk elvégzése, nyomon követése,
  • Külső alvállalkozók és szervízpartnerekkel való kapcsolattartás,
  • MES & SAP rendszerek kezelése,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, munkájuk támogatása.
Ezek az elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki (gépész, villamos, mechatronikai) végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat a karbantartás területén,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Autocad, Solid edge),
  • Jó és önálló problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyt jelentenek:
  • 5-10 év szakmai tapasztalat a karbantartás területén,
  • ABB ismeret,
  • Közép szintű angol nyelvismeret,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Az emberi kapcsolatok jó kezelése,
  • Gyors és rugalmas reagálás, és cselekvő készség,
  • Pontos és precíz, csapatjátékos személyiség.
Ha minket választasz, az alábbiakkal várunk:
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Motiváló juttatási csomag,
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben,
  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet,
  • Összetartó, lendületes csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.
Munkavégzés helye: Bonyhád, Ipari Park

Munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-16:00-ig (néha készenléttel).

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva
Gyártás, Termelés | Zala megye

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB, LEGJELENTŐSEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. Több, mint 200 alkalmazottjával Zalalövőn a legnagyobb céggé fejlődtek. Csapatuk bővítésére új kollégát keresnek: KARBANTARTÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Szeged

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, piacvezető autóápolási és vegyipari termékeket gyártó vállalat. Szegedi telephelyükre keresünk vegyész- vagy gépészmérnök végzettségű, tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva