TURBINA GÉPÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk villamosenergia-termeléssel foglalkozik, stratégiai szerepet vállal a hazai villamosenergia-rendszer ellátásbiztonságában.

Gázturbinák, gőzturbinák és segédberendezéseik karbantartásainak projektjeire
új munkatárssal bővülnek

pozícióba.

A stabil, tőkeerős csapat tagjaként speciális szakmai tudást sajátíthatsz el, az erőművi környezet teljes palettájával találkozhatsz.
Ezek lesznek a feladataid:
  • Turbinákkal kapcsolatos javítások előkészítése, szakmai felügyelete
  • Forgógépek üzemképességének fenntartása, állapotfigyelése, működőképességének biztosítása
  • Rezgésdiagnosztikai mérések végzése
  • A berendezés gyártóival való kapcsolattartás angol nyelven
  • Tartalék alkatrész menedzsment
  • Műszaki fejlesztésekkel kapcsolatos ütemezések, koordináció, ellenőrzés
  • Karbantartási és fejlesztési tevékenységek dokumentálása
Leendő munkatársunk szeretnénk, ha rendelkezne:
  • Nagy forgógépek, turbinák karbantartásában szerzett tapasztalattal
  • Műszaki diagnosztikai-, rezgésdiagnosztikában szerzett gyakorlattal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • MS Office ismeretekkel
Béren kívüli juttatások:
  • 13. havi bérezés
  • Céges és személyes teljesítmény után járó bónusz
  • Nyugdíjmegtakarítás biztosítása ( 4.5%)
  • Áramkedvezményre jogosultság
  • Egészségbiztosítás melynek keretében orvosi ellátásban rövid időben belül részesülhetsz
  • Életbiztosítás

Miért érdemes őket választani?

  • Speciális szaktudás szerzése az erőművi technológia teljes palettájában
  • Változatos, érdekes munkakör és feladatok - nincs két egyforma nap
  • Feszültségmentes légkör, támogató kis csapat, akikhez bármikor fordulhatsz
  • Nincs hierarchikus rendszer - mindenki egyenlő csapattag
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Szakmai képzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta
Amennyiben szívesen dolgoznál erőművi környezetben, várjuk feltöltött önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Kecskemét

Partnerünk professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt céljuk az értékteremtés vevőik számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével. Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtanak szolgáltatást. Most kecskeméti csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi, ipari szivattyúk valamint laboratóriumi aprítógépek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata. A magyar piacon 2004 óta vannak jelen, és meghatározó szerepet töltenek a szegmensükben. XI. kerületi irodájukba, a csapatuk bővítése miatt keresünk pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva