VEGYÉSZTECHNIKUS, VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Vegyésztechnikus végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladataid az alábbiak lesznek:
  • Kémiai laboratóriumi analitikai vizsgálatok végrehajtása és dokumentálása az ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszernek megfelelően
  • Növényvédőszer gyártás és kiszerelés analitikai támogatása
  • Kémiai laboratóriumi analitikai módszerek fejlesztésében való részvétel
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú vegyésztechnikusi végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikáció képesség, önálló precíz munkavégzés
Amit a megbízónk kínál:
  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Bejárási támogatás (100%-os)
  • Extra szabadnapok megszerzésének lehetősége
  • További extra, személyre szabott juttatások
Munkaidő: Napi 8 óra heti váltott műszakban (5:40 - 14:00; 13:40 - 22:00; 21:40 - 6:00)

Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajzod csatolásával: