TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (BUDAPEST/PEST MEGYE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk fő profilja prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazása. Pest megyei régióba keresünk számukra új kollégát, aki az általuk forgalmazott termékek értékesítésével foglalkozik.

Ha szeretnél egy több évtizedes múltra visszatekintő cég értékesítői csapatához csatlakozni, jelentkezz a

 TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (BUDAPEST/PEST MEGYE)

pozícióra.
Milyen feladatok várnak rád?
  • Ügyfelek maximális kiszolgálása, területhez kapcsolódó potenciális partnerek felkeresése
  • Meglévő vevőkör látogatása, igények felmérése, ajánlatkérések továbbítása, rögzítése a műszaki osztály részére
  • Megrendelések nyomon követése
  • Partner látogatások megtervezése, megszervezése a megadott célkitűzések alapján
  • Műszaki termékekhez kapcsolódó tudás elsajátítása
  • Termékbemutatók, rendezvények lebonyolítása
  • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Műszaki végzettség: technikus, gépészeti területen (gépészmérnök/vegyészmérnök)
  • Legalább 2 év tapasztalat értékesítés területén, meglévő kapcsolatrendszer az alábbi ipari szektorok valamelyikében: nehézipar, olajipar, vegyipar, erőművek, épületgépészet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fejlett kommunikáció és kapcsolatépítő készség, kiváló szervezőkészség, ügyfélközpontúság
Előnyök:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Gépészmérnöki végzettség
Amit nyújtunk:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • 13-14.havi bérezés
  • Vállalati gépkocsi biztosítása
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztár hozzájárulás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Pest megye
Amennyiben érdekesnek találtad a fenti pozíciót, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Magyarországon egy vadonatúj pozícióba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Kommunikatív és proaktív személyiség vagy, esetleg érdeklődsz a műszaki terület iránt? Szeretnél egy lendületes és profi csapathoz csatlakozni, ahol tanulási és előrelépési lehetőség egyaránt biztosított számodra? Akkor ez a TE lehetőséged! Partnerünk mérnöki irodája másfél évtizede foglalkozik műszaki és gyártástechnológiai szoftverek általi folyamat-optimalizálással, ügyfél-támogatással, fő termékük a SOLIDWORKS. Az ügyféligények minél magasabb színvonalú kiszolgálása végett bővítik most csapatukat új kollégákkal. Kíváncsi vagy kit keresnek pontosan? Egy igazi OROSZLÁNT, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva