JOGTANÁCSOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog, Közigazgatás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Jogi végzettséggel rendelkezik? Már van tapasztalata pénzügyi területen is?
Szívesen kamatoztatná ismereteit egy új pozícióban?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk, az Oslói Értéktőzsdén jegyzett nemzetközi cégcsoport, a B2Holding ASA magyarországi leányvállalata, a B2Kapital Zrt.

Számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

JOGTANÁCSOS
Főbb feladatok és felelősségi körök:
  • Jogi képviselet ellátása, javaslatok és beadványok kidolgozása és benyújtása fizetési meghagyásos, végrehajtási, peres, hagyatéki és más, peres, nem peres illetve hatósági eljárásokban
  • Igényérvényesítési eljárásokkal összefüggő vélemények kidolgozása, előterjesztése a management számára
  • Ajánlati felhívások, ajánlatok, szerződések kidolgozása, megszerkesztése, megkötésének lebonyolítása, azok teljesítésének nyomon követése
  • Jogi tanácsadás, véleményformálás a követelések behajtásával foglalkozó csoportok és tagjaik számára
  • Kapcsolattartás a társaságot képviselő ügyvédekkel, az együttműködés koordinálása
  • Kapcsolattartás engedményezőkkel és szükség szerint más partnerekkel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal, közjegyzőkkel, egyéb szervekkel általános jelleggel
  • Panaszok, érintetti kérelmek és egyéb, egyedi ügyekkel kapcsolatos complex megkeresések megválaszolása
  • Napi, heti és havi jelentések készítése a management számára
  • Compliance feladatok ellátása cégcsoport iránymutatásai és elvárásai alapján
  • Adatvédelmi felelősi feladatok teljeskörű ellátása
  • Belső folyamatok nyomonkövetése, jogi szempontú értékelése, szükség esetén belső képzési anyagok elkészítése, tréningek tartása

Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Jogi végzettség és jogi szakvizsga
  • 1-3 év tapasztalat pénzügyi ágazatban vagy pénzügyi háttérrel rendelkező társaságnál
  • Megbízható, magas szintű angol nyelvtudás
  • Szakszerű, precíz és pontos munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Microsoft Office programcsomag alkalmazásainak felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
Előny, de nem feltétel:
  • Követelések bírósági úton történő érvényesítését szabályozó joganyag átfogó ismerete, peres képviselettel kapcsolatos tapasztalat
  • A pénzügyi szektorra vonatkozó jogszabályi rendelkezések és ajánlások ismerete
  • Panaszkezelés során szerzett tapasztalat
  • Okiratszerkesztési tapasztalat
  • Adatvédelemmel kapcsolatos ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiterjedt nemzetközi vállalatcsoport munkavállalói közösségének tagjaként történő munkavégzés
  • Pozíciónak megfelelő, fix jövedelem és versenyképes juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkavégzési feltételek
  • Kulturált munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör egy fiatalos és dinamikus csapatban

Jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Van már gyakorlatod könyvelésben és nyitott vagy egy remek lehetőségre? Szívesen bővítenéd szakmai tapasztalatod egy stabil, tőkeerős vállalatnál, ahol mindent megadnak a fejlődésedhez és teljes körűen támogat Téged a csapat? Amennyiben IGEN a válaszod, ez a Te lehetőséged! Miskolci székhelyű, 22 éves múlttal rendelkező Partnercégünk építésztervezéssel, generálkivitelezéssel és nagyszabású beruházások teljes körű lebonyolításával foglalkozik. Számos nagy volumenű projektre lehet büszke a cég, de legnagyobb büszkeségei a munkatársak, az összetartó és professzionális kollektíva. Most 3 fős, családias pénzügyi csapatába keresünk 2 fő új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva