SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Külföld

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Dunaújvárosi ügyfelünk tevékenységének középpontjában olyan mérőrendszerek fejlesztése áll, amelyek segítségével meghatározható az ömlesztett áruk nedvességtartalma,
például teherautó rakomány vagy szállítószalagon szállított áru.

A hazai fejlesztés támogatására és nemzetközi üzembehelyezésekre
keresünk számukra új munkatársat

pozícióba.
Ellátandó feladatok:
  • Mikróhullámú mérőrendszer gyártásának támogatása
  • Technológiai berendezések helyszíni telepítése, üzembe helyezése
  • Mikrohullámú méréstechnikai rendszer éves felülvizsgálatának elvégzése a partnerek telephelyein
  • Fejlesztő mérnökök munkájának támogatása
  • Kommunikáció a partnerek operátoraival, műszaki személyzetével
  • Hibajavítások elvégzése távoli eléréssel vagy helyszíni kiszállással
Ismeret és tapasztalat, mely szükséges a munka elvégzéséhez:
  • Elektrotechnikus, műszertechnikus, finommechanikai műszerész vagy gépész technikus végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás - 95%-ban külföldi partnerek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság - nemzetközi projektek (~10 nap/projekt)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás
Bérezés és egyéb juttatások:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Nemzetközi munkavégzés, utazások támogatása, + extra napi díj
  • Éves prémium
  • Bejárás támogatása
  • Továbbtanulás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros
  • Külföld
Amennyiben szívesen csatlakozna ügyfelünk csapatához, küldje el frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 88 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Megbízóm több mint 10 éve foglalkozik napelemes rendszerek kivitelezésével. Összetartó családi vállalkozásukba keressük csapatuk legújabb tagját az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Szakmunka | Nógrád megye

Partnerünk több, mint 20 éve van jelen hazánkban a fémalkatrész gyártással foglalkozó piac meghatározó szereplőjeként. A termékre szabott alkatrészek fejlesztéséhez és gyártásához egy új, forradalmi eljárást alkalmaznak, ami a hagyományos porkohászatot a műanyag-fröccsöntés technológiájával ötvözi. A több milliós darabszámban gyártott alkatrészeket az autóiparban és az űrtechnológiában is felhasználják. Jelenleg csapatuk új tagjait keressük korszerű rétsági üzemükbe az alábbi pozícióba: ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI TECHNIKUS

A hirdetés lejár 49 nap múlva