TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Békés megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Csongrád - Csanád megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk mezőgazdasági-, építőipari gépek, alkatrészek forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat.

Most bővülő csapatukba keresünk új szakembert, kelet-magyarországi területre, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A cég által forgalmazott mezőgazdasági- és építőipari gépek, eszközök, adapterek és alkatrészek bemutatása, értékesítése
  • Kapcsolattartás a régi ügyfelekkel
  • Új vevők megkeresése
  • Értékesítési hálózat kialakítása és működtetése, értékesítési tervek végrehajtása
  • A vevők segítése, szükség szerinti kiszolgálása
  • A cég által forgalmazott mezőgazdasági és építőipari gépek telephelyi vagy helyszíni összeszerelése és/vagy átadása
  • Árukiszállítás a cég gépjárművével az adott területen
  • Cég képviselete szakmai kiállításokon, előkészületeken/utómunkálatokon való részvétel (évi 3-6 alkalom)
  • Heti riportok készítése, napi egyeztetés az illetékes kollégákkal
Az ideális jelölt:
  • Legalább középfokú végzettség rendelkezik
  • Műszaki beállítottságú
  • B kategóriás jogosítványa, és vezetési tapasztalata van
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik
  • Udvarias, nyitott, megbízható személyiségű
  • Kelet-magyarországi régió megyéinek egyikében lakik
  • Legyen kötődése a mezőgazdasághoz / építőiparhoz – kapcsolatrendszer /piacismeret/ szakmai végzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Alkalmazotti jogviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Mobiltelefon
  • Számítógép
  • Céges gépjármű a munkavégzéshez
  • Prémium kategóriás termékek forgalmazása
  • Versenyképes alapfizetés és értékesítés utáni jutalék
  • Teljesítményfüggő év végi bónusz
  • Továbbképzések, külföldi gyárlátogatások
Munkavégzés helye: kelet-magyarországi régió

Jelentkezz önéletrajz csatolásával és nettó bérigény megjelölésével az alábbi gombra kattintva: