LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk informatikai és hálózati rendszereket biztosít helyi önkormányzatok, egészségügyi intézmények, villamosenergia-vállalatok és mások számára, miközben Japán-szerte fiókirodákat működtet, és az egyes régiókhoz szorosan kapcsolódó üzleteket fejleszt.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Leendő feladataid:
  • Import/export vámeljárásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kezelése (targoncázás, csomagolás, címkézés)
  • Folyamatok átvizsgálása (megrendelések, selejtezés, számlázás, szállítás)
  • Napi kapcsolattartás a szállítmányozókkal, raktárakkal, hatóságokkal és az ügyfelekkel
  • SCM és értékesítési csapat támogatása
  • SAP használata
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat logisztikai területen (légi és tengeri szállítmányozás)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret, magas szintű Excel tudás
Előny:
  • Adminisztrációs tapasztalat ellátási lánc területen
  • Tapasztalat raktározásban
  • SAP ismerete
  • B kategóriás és targonca jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Laptop és mobiltelefon a munkavégzéshez
  • Ingyenes kávé fogyasztás
  • Ingyenes parkolás
  • Heti 1 nap home office lehetőség (a betanulási idő után)
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület, 1 perc sétára a Kiskondás Parktól
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-16:45 (rugalmasan kezelve)
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások. A magyar leányvállalat több, mint 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Our partner is part of an international scientific group focused on the development, manufacturing and marketing of bioanalytical technologies and diagnostic test kits. Their technologies business line is primarily focused on solutions in Food and Environmental Safety with increasing expansion into Animal Health and Clinical Diagnostics. The technologies business line serves both external customers (industrial laboratories, governmental laboratories, service laboratories) as well as customers within the Group. The international headquarter of the business line is in district IV, Budapest with a production and logistics hub serving the world-wide market. For the expansion of the business line, we are looking for a new colleague for the following role:

A hirdetés lejár 21 nap múlva