CNC CAROUSEL ESZTERGÁLYOS/MARÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Külföld

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Holland Alapfok szóban és írásban

Már van tapasztalatod CNC-s területen? Érdekelne egy hosszútávú, külföldi álláslehetőség, ahol már a kezdő bérezésed akár  bruttó 3700 Euró is lehet és még a szállást is biztosítják a Számodra?

Ha a válaszod IGEN, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk holland székhelyű cég, akik egyedi darabok gyártásához keresnek
tapasztalattal rendelkező szakembert, hosszú távra, teljes munkaidőben, Hollandiába az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Ütemezésnek megfelelően egyedi darabok gyártása a vonatkozó minőségirányítási rendszer folyamatainak betartásával
  • Meghatározott termelési tervek teljesítése
  • Munkaeszközök karbantartása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes szakember
  • Alapfokú angol vagy holland nyelvtudás
  • Rugalmasság
  • Pozíciónak megfelelő tapasztalat (CNC carousel esztergályos/marós)
  • Műszaki beállítottság
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt bérezés tapasztalattól függően (az első 3 hónapban bruttó €15,10 - €16,50)
  • Szállás biztosítás (szállás költsége €70,00/hét)
  • Holland bejelentés
  • Utazási költség támogatás
  • Kiszámítható, teljes munkaidő (1 műszak)
  • Vakantie geld
  • Évközi bónusz
  • Azonnali munkakezdés
  • Túlóra lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye: Middelburg, Hollandia

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: