BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pályakezdő, Gyakornok

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ha pályakezdő logisztikus vagy és olyan munkahelyet szeretnél, ahol egy szakértő mentortól tanulhatod meg a BESZERZÉS szakmai alapjait!
Ha fontos számodra, hogy a világ legnagyobb és legstabilabb vállalatánál dolgozhass először életedben!
Ha elég ügyesnek és proaktívnak tartod magad ahhoz, hogy szakmailag a legjobbakkal együtt dolgozhass,

akkor ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most fejlődő csapatuk új tagját keressük BŐVÍTÉS miatt az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Beszerzési megrendelések előkészítése és feldolgozása,
  • Szállítói törzsadatok karbantartása,
  • Az összes tranzakció, megrendelés, nyugta és kifizetés nyilvántartásának vezetése,
  • A beszerzési szállítások ütemezése és gyorsítása,
  • A beszállítói folyamatok optimalizálása,
  • Több forrásból származó előrejelzések integrálása a kereslet legjobb előrejelzése érdekében,
  • Ellátási igények koordinálása a belső csapatokkal.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban, mindennapi kapcsolattartáshoz),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
Előnyök:
  • SAP MM modulban szerzett jártasság,
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat ellátási lánc menedzsment vagy anyaggazdálkodás területen,
  • Mátrix szervezetben szerzett jártasság,
  • Beszerzési eszközök és technikák alapos ismerete.
Juttatások:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés és kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag,
  • Kihívást jelentő munka professzionális és multinacionális környezetben,
  • Dinamikus, innovatív nemzetközi munkahely kiváló növekedési és fejlődési lehetőségekkel,
  • Jó munkahelyi légkör a sokszínűséget és befogadást elősegítő szervezeti kultúrában,
  • Professzionális munkaeszközök,
  • Telephelyükön minőségi ételeket kínáló étterem áll a munkatársak rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek,
  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is,
  • Helyben megtalálható saját fitness termük, squash pályájuk, sportpályáik és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz,
  • Rugalmas munkaidő - feladatorientált munkavégzés.
Munkavégzés helye: Veresegyház (megközelítés tömegközlekedéssel és gépjárművel is lehetséges)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig - Rugalmas munkaidő - A Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható (a betanulási időszak után heti 2 nap Home Office lehetséges).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretne Ön is Európa egyik vezető vállalatánál dolgozni? Partnerünk ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékeket és szolgáltatásokat kínál. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Részükre keresünk most munkatársat, az alábbi pozícióba:

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva