MARKETING MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Országos

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Véredben van a marketing szakma?

Olyan munkahelyet keresel, ahol szükség van a kreativitásodra és az ötleteidre is? Precíz és megbízható vagy? Szeretnél fejlődni is?

Most lehetőséged van csatlakozni az egyik legdinamikusabban fejlődő 100 %-ban magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz!

Partnerünk, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, 32 saját és 175 szerződött franchise üzlettel rendelkezik.

Most számára keresünk kreatív, gyakorlott marketing szakembert, aki szívesen vállalja a kihívásokat és kész arra, hogy mielőbb a társaság marketing vezetője legyen.

A pozíció:

Főbb feladatok:
  • 3 fős marketing csapat teljeskörű koordinálása, köztük: marketing koordinátor és grafikus
  • Projekteken dolgozó munkatársak, alvállalkozók munkájának szervezése, ellenőrzése
  • A teljes online és offline marketing terület szakmai vezetése
  • A marketing stratégia kidolgozása és operatív megvalósítása a munkatársakkal és az ügynökségekkel együtt
  • A cég arculati megjelenésének korszerűsítése
  • Külső – belső vállalati kommunikáció
  • Marketing költségek tervezése, után követése, menedzselése, kimutatások készítése
  • Törzsvásárlói rendszer fejlesztése
  • POS anyagok kezelése, újítása
  • Céges rendezvények szervezése (partnertalálkozók, szakmai tréningek, kóstolók, bemutatók stb.)
  • Boltok időnkénti látogatása – pl. dekorációk felmérése, új javaslatok kidolgozása, azok megvalósítása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Több éves szakmai tapasztalat online és offline marketing területen egyaránt
  • Kiemelten: online marketing, közösségi média alapos ismerete (Facebook, Instagram stb.)
  • Az ügynökségek koordinálása
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat szükséges – hiszen a boltok 5 megyében vannak, így a munkavégzés országos
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil, biztos munkahely
  • Dinamikusan fejlődő, inspiráló környezet
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Éves bónusz rendszer
  • Megfelelő munka-magánélet egyensúly
  • Rendszeres élmény- és csapatépítő programok
Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza, illetve országosan

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatuk élére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk egy 2006 óta a magyar piacon lévő eredményorientált online marketing ügynökség. Akkreditált Google Ads ügynökségként végzik tevékenységüket; partnerként együtt dolgoznak az Online Marketing Akadémiával, a Google Magyarországgal és számos "hagyományos" marketing ügynökséggel. Fiatalos, kreatív csapatuk bővítése céljából keresnek új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 20 nap múlva

ntegrált kampányok, PPC közösségi média? Minőségi content marketing, termékbevezetések? Stratégiai tervezői képességeid vannak, de a részletek iránti extrém igényesség is egyaránt jellemző Rád? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk gyógyszer-és gyógyászati termékek, segédeszközök, valamint étrendkiegészítők kereskedelemével foglalkozik. Üzleti partnerei között egyaránt megtalálhatóak gyógyszernagykereskedők, drogérialáncok, nagyvállalatok, KKV-k és egészségközpontok. Most dinamikus, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva