TERMELÉS VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a jó minőségű tömörfa termékek előállításával foglalkozik, számos európai lombos fajok, valamint fenyőfélék nemes alapanyagának feldolgozását végzi.
A cég teljes kapacitásával tudja kiszolgálni a partnereit akár bérszárítás, akár fatermékek gyártásáról legyen szó.

Szabolcs - Szatmár Bereg megyei székhelyére keressük leendő munkatársukat

pozícióba.
Termelés vezetőként leendő feladatai:
  • Gyártási tervek előkészítése az ügyfél megrendelések alapján
  • A termelésben dolgozó kollégák (30fő) teljeskörű irányítása és koordinálása, valamint a termelési asszisztenssel lévő közös munka megszervezése
  • A gyártás tervezése és előkészítése, ezt követően a teljes gyártási folyamat megfelelő ellenőrzése
  • Teljesítmények mérése és a hatékonyság növelésének elősegítése
  • Az üzem gyártási költségeinek csökkentésére javaslattételek kidolgozása
  • Napi / Heti / Havi tervek és célok monitorozása, a cégvezetők részére riportolás
Megbízónk elvárásai:
  • Okleveles faipari mérnök végzettség, vagy gépészmérnök, technikusi végzettség megléte
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat fűrészüzem/ bútoripari üzem termelésének irányításában
  • MS Office magabiztos ismerete, erős Excel tudás
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • 5+ év tapasztalat megléte fűrészüzem/ bútoripari üzem termelésének irányításában
  • Gépipari/ Elektrotechnikai tapasztalat
  • Angol, német vagy orosz nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz és a piaci igényekhez mérten megfelelő bérezés
  • Céges autó magánhasználattal
  • Lakhatás támogatása költözés esetén
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a munkavégzéshez, illetve magánhasználatra is
  • Modern technológia
  • Fűtött gyártócsarnok és külön irodahelyiség biztosítva a vezető számára
  • Stabil és hosszútávú lehetőség
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig kötött munkarendben
  • Munkavégzés helye: Baktalórántháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye), a Baktai Ipari Park Kft. területén található, amelynek nagysága 100 600 m2.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kattintson a Jelentkezem gombra és töltse fel frissített önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója. Csapatukba keresnek új munkatársat SZERVIZTECHNIKUS pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Szívesen fejlesztenéd szakmai tapasztalataidat egy új pozícióban az autóipar területén? Akkor Ügyfelünknél a helyed! Partnerünk apostagi székhelyű, amerikai tulajdonú cég, amely préstechnikával előállított autóipari termékekkel foglalkozik. Most mérőlaborja számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: