ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kamatoztatnád a tehetségedet  biztosítási területen?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta
kiépítésén munkálkodnak.

Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Beérkező ügyféligények felmérése, megismerése
  • A konkrét biztosítási ajánlat kidolgozása, utánkövetése
  • Jelenlegi ügyfélportfólió kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a biztosítókkal és a szerződött partnereinkkel
  • Meglévő céges ügyfeleink flottaállományának kezelése, versenyeztetése
  • Értékesítési tervek teljesítése
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Biztosítási területen szerzett adminisztratív vagy tanácsadói tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó a kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Proaktív hozzáállás
Előnyt szerzel a jelentkezéskor, ha:
  • Van diplomád vagy független hatósági tanúsítványod
  • Van min. 1 év értékesítésben szerzett tapasztalatod (bármilyen területről)
Amit Partnerünk kínál:
  • 8 órás munkaidő, alkalmazotti munkaviszony
  • Modern irodai környezet a belváros szívében Szegeden
  • Versenyképes és átlátható juttatási csomag (fix bérezés mellett értékesítői jutalék)
  • A munkavégzéshez szükséges szakmai mentorálás, teljeskörű technikai háttér (eszközök és informatikai, sales rendszerek)
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva