VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ha rendelkezel már 2-3 év vevőszolgálati területen szerzett tapasztalattal ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk a világ 5 legnagyobb aromagyártó cége közül a legrugalmasabb.

63 leányvállalattal és 3 óriási gyártóegységgel rendelkeznek, ahol kizárólag természetes aromákat gyártanak.

pozícióba keresik csapatuk legújabb tagját.

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 év vevőszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban,
  • MS Office használatában szerzett tapasztalat,
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előnyök:

  • Értékesítés támogatásában szerzett tapasztalat,
  • SAP tapasztalat.

Feladatok:

  • Látogatási jelentések, mintaigénylések, project dokumentációk és visszajelzések rögzítése az SAP-ban,
  • Árajánlatok készítése,
  • Rendelések rögzítése, egyeztetés a termeléssel és partnerekkel, visszaigazolások kiküldése,
  • Vevők által igényelt dokumentumok kiküldése,
  • Számlázás,
  • Napi, heti és havi riportok frissítése, ad hoc riportok készítése,
  • Kintlévőségkezelés,
  • Együttműködés a németországi központban dolgozó kollégákkal.

Juttatások:

  • Tapasztalathoz illeszkedő fizetés,
  • Bérlet hozzájárulás,
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye:  Budapest IV.kerület

Munkaidő:  hétfőtől- péntekig, napi 8 óra munka

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy olaszországi kaputelefonok, ipari jelzőrendszerek, kamerarendszerek kereskedelmével foglalkozó nemzetközi vállalat magyarországi márkaképviselete. Budapesten, a IX. kerületben található központi kereskedésükbe keressük munkatársukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva