MŰSZAKI BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne Ön is Európa egyik vezető vállalatánál dolgozni? Partnerünk ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékeket és szolgáltatásokat kínál.

Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte.

Részükre keresünk most munkatársat, az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó feladatok:
  • Beszerzéssel kapcsolatos adminisztratív, szervezési feladatok határidőre történő elvégzése (rendelések elkészítése és elküldése, beszerzések koordinálása, beszállítói bizonylatok adminisztrálása),
  • Nem stratégiai szállítókkal megállapodások kötése, kondíciók javítása,
  • Beszállítók értékelése,
  • Szállítói, gyártói oktatásokon való részvétel,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Műszaki tartalom, specifikációk alapján árajánlatok kérése,
  • Optimális beszerzési supply chain kialakítása,
  • Szállítási eltérések ellenőrzése és egyeztetése,
  • Adatbevitel és adatkarbantartás rendszerekben, cikkszámkészítés, cikkszámkarbantartás,
  • Határidők követése, a szállítókkal kapcsolatos reklamációkezelés,
  • A beszállítókkal kapcsolatos statisztikák, riportok és elemzések készítése, nyilvántartások vezetése.

Jelentkezzen, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 1 év műszaki beszerzésben szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írásban, elsősorban e-mailek küldéséhez),
  • MS Office (elsősorban Excel) és vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Erős adminisztratív, operatív készség.

Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Home office lehetőség (heti 2-3 nap megbeszélés szerint),
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.
Munkavégzés helye: Törökbálint

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00-16.30

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra új munkatársat keresnek:

A hirdetés lejár 8 nap múlva