EXPORT ÜGYFÉLKAPCSOLATTARTÓ - BACK OFFICE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk 15 éve nyereségesen működő, Magyarországon abszolút piacvezető, nemzetközi viszonylatban top szinten helyet foglaló, szépségiparban tevékenykedő magyar tulajdonú vállalat.

Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat

munkakörbe.

Fontos, hogy hosszú távra tervezz,  hiszen a csapatmunkában rejlik az erő, a csapat pedig úgy a legerősebb, ha stabil tagokból áll.

Feladataid lesznek:

  • Meglévő bel- és külföldi Partnerekkel kapcsolattartás magyar és angol nyelven (telefonon, e-mail-en)
  • Felmerülő problémák azonnali megoldása, vagy megoldási javaslattételben aktív közreműködés
  • Fordítási feladatok elvégzése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Fontos nekünk:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Önállóság, magabiztosság mellett képesség a Munkatársakkal, Partnerekkel maximális együttműködésre
  • Magasfokú teherbírás
  • Megoldáscentrikusság, rugalmasság
  • Felelősségteljes, önálló, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség előny
  • Kereskedelmi és/vagy account tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Felelősségi körnek megfelelő juttatási csomagot
  • Szuper, pörgős, összetartó csapatot, támogató szemléletű vezetőt
  • Dolgozói kedvezményt termékeinkre
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület, BKV-val 20 percre a Boráros térről.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy frissített önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Szívesen képviselnél egy olyan vállalatot, amely világszínvonalon gyárt és értékesít háztartási kisgépeket a piacon? Nyitott és kommunikatív vagy, és szívesen értékesítenéd a Tefal, a Krups, a Rowenta és a WMF termékeit az ügyfelek számára? Partnerünk külföldi tulajdonú multinacionális vállalat, amelynek magyar leányvállalata közel 20 éve van jelen a hazai piacon, négy kiemelkedő márka értékesítésével. Bővülés miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva