SENIOR BIZTONSÁGTECHNIKAI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Biztonságtechnika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Van tapasztalatod projektmenedzsment területén? Esetleg érdekel a biztonságtechnika területe is?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező vállalkozás, amely az adatközponti, biztonságtechnikai és energetikai rendszerek piacán a leginnovatív gyártókkal tevékenykedik szoros együttműködésben.

Tervező és kivitelező mérnök munkatársaik olyan projektekben segítik, támogatják Ügyfeleiket, ahol a cél az átmeneti vagy tartós szakmai erőforrások hiányának feloldása, illetve speciális szaktudást igénylő szakvélemények formálása.

Most számára keresünk új szakembert, biztonságtechnikai projektek kapcsán, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, vezetőivel
  • Különböző szakági munkák összehangolása
  • Közreműködés az ajánlatok szakmai tartalmának és az árajánlathoz szükséges árkalkuláció elkészítésében
  • A projekt előkészítési, indítási, megvalósítási és zárási feladatainak ellátása, irányítása
  • A projekt operatív megvalósítási tervének elkészítése, a projekt megvalósításához szükséges anyagok, eszközök műszaki specifikációjának meghatározása és megrendelése
  • Projekt értekezletek, megbeszélések tartása, a projekt munka során felmerült működési és szakmai problémák megoldása, operatív döntések meghozatala
  • Tűzjelző és biztonságtechnikai rendszerek tervezése
  • Biztonságtechnikai rendszerek, egyedi eszközök telepítésének irányítása a projekt keretében, a telepített biztonsági rendszerek, eszközök beállításának, beüzemelésének ellenőrzése (tesztelés), a projekt megvalósulási dokumentáció (projekt dosszié) elkészítése
  • Döntés és közreműködés az ügyfelek felhasználói oktatásában, a megfelelő rendszer használatra való felkészítésben
  • A szerződéses kötelezettségek figyelemmel kísérése, a kötelezettségek teljesítését veszélyeztető események jelzése
  • Heti státusz riportok, havi beszámolók készítése, fejlesztési, módosítási javaslatok előterjesztése
  • Teljesítés igazolások és utókalkuláció készítése
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Tűzjelző rendszerekre vonatkozó (TUJ) érvényes tervezői jogosultsága van
  • Vagyonvédelmi rendszert tervező igazolvánnyal rendelkezik
  • Felelős Műszaki Vezető jogosultsága van (MV-ÉV)
  • Legalább  6 éves tapasztalattal rendelkezik projektmenedzsment területén
  • Legalább társalgási szinten beszél angolul
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretei vannak (MS Office, AutoCad, MS Project)
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • Határozott, karizmatikus személyiségű
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességgel rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Lelkes, pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • Ügyfélközpontú gondolkodású
Előny, de nem feltétel:
  • Oltórendszerek tervezésében szerzett tapasztalat és jogosultság
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Komplex projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség (továbbképzések, jogosultságok megszerzésének és új rendszerek megismerésének támogatása)
  • Projektek eredményességéhez kapcsolódó ösztönző, bónusz
  • Kia Ceed típusú vállalati gépjármű magánhasználati kerettel
  • Vállalati élet és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: Budapest, illetve országosan

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: