ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az ingatlanpiacon gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező megbízónknak keresünk új munkatársat, olyan ember személyében, aki kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező csapattal együtt szeretne fejlődni és növekedni a saját piacán belül.

Fontos neked kivel dolgozol együtt?
Itt támogató légkörre találsz, fejlődj, tanulj, keress több pénzt, akár 500.000 Ft nettót vagy többet is havonta.

Bővülő csapatunkba keresünk budapesti pozícióba új munkatársat:

Feladataid:
  • Új és meglévő ingatlan portfólió ajánlása, és bővítése, szerződések kötése
  • Olyan emberekkel és cégekkel kell kapcsolatot tartani és támogatást nyújtani, akik ingatlan befektetésben, vételben és eladásban gondolkodnak
Elsősorban olyan csapattagot keresünk aki:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezik, és előny, ha dolgozott már értékesítésben
  • Szeret kommunikálni, ambiciózus, és szívesen fejlődne
  • Képes és hajlandó tanulni, fejlődni, elfogadja a segítséget
  • Reális bért és korlátlan jutalékot szeretne elérni, és ezért képes tenni is
  • Anyagi biztonságot és egzisztenciát szeretne megalapozni
  • Céltudatos személyiség
Amit nyújtunk a számodra:
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Három hónapos gyakorlati oktatás
  • 500.000 Ft-os induló támogatás
  • Céges telefon előfizetés-mobilinternet használattal, ami használható magáncélra is
  • Teljes marketing támogatás (hirdetések, stb.)
  • Kilenc hónapon keresztül személyes mentort
  • Személyre szabott vezetőt
  • Közös értékesítés támogató környezetet
  • Biztosítjuk a jogi hátteret, energetikust, értékbecslőt, hitelügyintézőt, könyvelőt, adószakértőt, statikust, közjegyzőt
  • Jogtiszta, azaz bejelentett vagy vállalkozói munkaviszony
  • Korlátlan kávé fogyasztás
  • Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség
  • Karrier és hosszú távú célok
Munkaviszony jellege:
  • Több verzió közül is választhatsz, nálunk nem elvárás a tisztán jutalékos vállalkozói forma, lehetőség van egyéb konstrukcióra
  • Fix havi fizetés átlagosan 530.000 Ft / hó
Munkavégzés helye:
  • Nagy részben Budapest és Pest megye Budapesthez közeli régiója

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Váltani akarsz, ki akarsz törni az eddigi mókuskerékből? Szeretnél végre egy jobb életet és kimagasló, átlagon felüli jövedelmet, anyagi biztonságot magadnak és a családodnak, mindezt becsületesen, profi csapattal együtt dolgozva? Akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk, Kelet-Közép-Európa egyik legnagyobb ingatlanközvetítő hálózatának, a Duna House-nak tagja. Most számára keresünk szakembert újonnan nyílt irodájába, Dunakeszin az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva