JOGTANÁCSOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Jogi végzettséggel rendelkezel? Szívesen fejlesztenéd szakmai képességeidet a gyógyszergyártás területén?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk egy 100 %-ban magyar tulajdonban lévő Cégcsalád tagjaként a gyógyszeralapanyag gyártás negyedszázada meghatározó és elismert szereplője, nemcsak Magyarországon, hanem világpiacon is.
Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Most számára keresünk hosszú távra a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő munkatársat az alábbi pozícióba:

JOGTANÁCSOS
Milyen feladatokban számít Rád Partnerünk?
  • A cég jogi támogatása
  • Jogi dokumentumok készítése, véleményezése
  • Szabályzatok készítése, aktualizálása
  • Jogi állásfoglalások készítése
  • Külsős ügyvédek munkájának koordinálása
  • Szerződés-nyilvántartásrendszer karbantartása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Magabiztos angol nyelvismeret, írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudat, szorgalmas és lelkiismeretes munkamorál
Előny, de nem feltétel:
  • Ipari területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
Miért érdemes jelentkezned?
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonnal rendelkező középvállalkozásnak
  • Partnerünk folyamatos szakmai fejlődést kínál

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: