TERÜLETI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Veszprém megye Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek és megújuló energiához kacsolható termékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Nyugat-Magyarországi területekre keressük szakember gárdájuk új tagját

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése és megtartása a már meglévő és potenciális ügyfelekkel egyaránt, a nagykereskedelmi partnereik és indirekt partnereik körében
  • A kitűzött értékesítési célok teljesítése
  • Látogatások, tárgyalások leegyeztetése és lebonyolítása - vállalati termékek, megoldások megismertetése a partnerekkel, szaktanácsadás
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése
  • Reklámanyagok és eszközök megfelelő kihelyezése
  • Kapcsolatépítés és a márka népszerűsítése a kivitelezői partnerkörben - árubemutatók, oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása, ügyfélnyilvántartás
  • Folyamatos kapcsolattartás a belső értékesítő kollégákkal és a marketinggel
  • Piaci információk gyűjtése (fogyasztói piac ismerete, konkurencia követés)
  • A berendezéseik műszaki tartalmának elsajátítása, az elsajátított tudás naprakészen tartása
Szükséges végzettség, tapasztalat:
  • Középfokú végzettség
  • Min. 1 -3 éves kereskedelmi tapasztalat az épületgépészeti piacon vagy az építőiparban
Téged keresnek, ha:
  • Szereted az önálló munkavégzést és az eredményesség fontos számodra
  • Kiváló ügyfél-kommunikáció jellemez
  • Szakmailag hiteles vagy
  • Képes vagy megnyerni magadnak az ügyfeleket személyiségeddel
  • Érdekel az épületgépészet és a megújuló energia
  • Nem okoz gondot neked a munkáddal járó adminisztráció pontos vezetése
  • Gyakorlott gépkocsi vezető vagy (B kat. jogosítvány)
  • Szeretsz egy jó hangulatú csapathoz tartozni
Előny, ha:
  • Felsőfokú épületgépész mérnöki végzettséggel rendelkezel
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér+jutalék+ éves bónusz)
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Stabil munkahely
  • Folyamatosan bővülő magas minőségű termékpaletta
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség megújuló energiás termékkörben is
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely, illetve nyugat magyarországi területek

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva

Partnerünk immár 15 éves múlttal rendelkező PIACVEZETŐ magyar vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Vasbeton- és acélszerkezetű ipari csarnokaik nagysága 2-20.000 nm2-ig terjed, projektjeik értéke pedig 5-10 milliárd Ft között mozog. A kivitelezési időszak 6-12 hónap és egy Építésvezető egyszerre fixen egy projekten dolgozik. Referencia-partnereik: Mercedes, Hankook, Henkel, Praktiker, B Braun. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 46 nap múlva

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 14 nap múlva