VEZETŐ ELADÓ (BUDAPEST)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekelnek az aktuális divattrendek? Szívesen dolgoznál az értékesítés területén?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk a CCC Hungary Shoes Kft., Európa egyik vezető cipőértékesítő vállalata, amely 2012 óta működik Magyarországon, jelenleg pedig 75 üzletközponttal rendelkezik országszerte.

Most budapesti üzletükbe keresünk új munkatársat teljes munkaidőben az alábbi pozícióba:

A feladataid közé fognak tartozni:
  • Elégedett vásárlók számának növelése, a tökéletes vásárlói élmény biztosítása révén
  • Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal
  • Az áruk kipakolása és rendezése
  • Kassza szakszerű kezelése
  • Az üzlet rendben és tisztán tartása
  • A termékszabványok ismerete és használata
  • Az üzletlánc arculatának gondozása
  • Nap nyitás/zárás feladatok ellátása
  • Csapat delegálása
Partnerünk Téged keres, ha:
  • Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az értékesítés iránt
  • Szeretsz a vásárlókkal kommunikálni
  • Pozitív és segítőkész a személyiséged
  • Szereted a pörgést, szorgalmasan és felelősségteljesen látod el munkádat
  • Motivált és terhelhető vagy
  • Tudsz rugalmas és alkalmazkodó lenni
  • Érdekelnek az aktuális divattrendek
Miért érdemes jelentkezned?
  • Biztos munkahely vár rád egy stabil dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Cafeteria
  • Átfogó betanulási program és folyamatos képzés vár rád
  • A munkába járás költségeit a vonatkozó jogszabályok alapján térítik meg
  • 30%-os dolgozói kedvezményben részesülsz Partnerünk kínálatából
  • Barátságos légkörben támogató kollégákkal dolgozhatsz együtt
Munkavégzés helye: 1123 Budapest, MOM Park

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Fontos Önnek az értékesítés, de vezetőként egyre kevesebb ideje jut a partnerekre? Szeretne továbbra is az értékesítés része lenni és mellette szeretne csapatot is koordinálni? Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Ha Ön olyan Értékesítési Vezető, aki fontosnak tartja, hogy a csapat vezetése mellett, az értékesítés is szerves része legyen a mindennapjainak, akkor Önt keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 51 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Értékesítési csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva