LOGISZTIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az ipari automatizálás és a robottechnológia a jövő elengedhetetlen fejlesztéseit kínáló ágazata. Ön is szeretne részese lenni ennek az innovatív területnek?

Komáromi székhellyel rendelkező megbízónk, bővülés miatt új munkatársat keres high – technológiával foglalkozó, fiatalos, folyamatosan változó környezetben gyorsan reagáló mérnök és technikusi gárdával rendelkező csapatába.

Csatlakozzon ehhez a csapathoz az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKUS
Az Önre váró feladatok:
  • Beszerzési és logisztikai terület feladatainak ellátása,
  • Szállítóleveleket kiállítása,
  • Megrendelések készítése, raktári bevételezés vállalatirányítási rendszerben,
  • Megrendelések nyomonkövetése,
  • Projektekben, leltározásban való részvétel,
  • Beszerzés, belföldi, külföldi partnerekkel kapcsolattartás, reklamáció és termékcsere intézése.
Jelentkezzen, ha igazak Önre az alábbiak:
  • Középfokú logisztikai végzettség,
  • 3 év logisztikai munkakörben eltöltött tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Excel ismeret,
  • Önállóság és magas szintű probléma-megoldó készség,
  • Aktív kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban.
A pozíció betöltésénél előnyt jelent:
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat.
Megbízónk kínálata:
  • Változatos, magas technológiai szintet képviselő munkák,
  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Családias légkör,
  • Céges telefon, laptop.
Munkavégzés helye: Komárom (gépjárművel és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés: 8:00-16:30.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretne egy úttörő stabil nemzetközi vállalatnál dolgozni, akik innovatív termékeikkel és szolgáltatásaikkal, több mint 180 országban vannak jelen? Partnerünk közel 150 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében, piacvezető cég pneumatikus kéziszerszámok gyártása terén.Szigetszentmiklósi központjukba keresünk most: STRATEGIC BUYER pozícióba új kollégát.

A hirdetés lejár 5 nap múlva