HEAD OF RECRUITMENT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk informatikai tanácsadó cég, amely nagy hangsúlyt fektet a projektmenedzsmentre. Fő tevékenységük projektmenedzsment és üzleti elemzési szolgáltatások nyújtása multinacionális ügyfeleik számára.

Az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Toborzó csapat koordinálása(4 fő), erőforrás szervezése és motiválása
  • KPI-ok tervezése, nyomonkövetése, kiértékelése
  • Tudásbázis, folyamatok és toborzási módszerek naprakészen tartása, fejlesztése
  • Átfogó toborzási stratégia folyamatos tervezése, fejlesztése és végrehajtása
  • Szükség szerint új toborzási módszerek alkalmazása (pl. social recruiting)
  • Vezetők felé jelentés készítése
  • Szükség szerint toborzási szoftver áttekintése, és javaslat tétel a fejlesztésre/megoldásra
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel a toborzás, a felvételi folyamat teljes időtartamában, illetve együttműködés az új munkaerőfelvételi igényeik kapcsán
  • Együttműködés az értékesítési és üzemeltetési csapattal a belső folyamatok támogatása érdekében

Ön az ideális jelölt, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év recruitmentben szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év vezetői szerepkörben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben vagy nagyvállalati toborzásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (külföldi nagyvállalati szereplőkkel napi szintű kapcsolattartás miatt)

Előnyt jelent a kiválasztásnál:

  • Szolgáltató környezetben szerzett tapasztalat
  • IT recruitmentben szerzett tapasztalat

Amit a vállalat kínál:

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés, mely bértárgyalás alkalmával kerül kialakításra
  • Mobiltelefon, laptop
  • Csapat teljesítménytől függő bónusz minden hónapban
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely, fejlődési lehetőséggel

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig: 9-17:30, Home office lehetőség: heti 2-3 nap (havi 50%)

Ha egyeztetni szeretne a részletekről, jelentkezzen magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzával a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg 'HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen' pozícióba várjuk olyan jelentkezők pályázatát, akik már rendelkeznek tapasztalattal a toborzás-kiválasztás világában.

A hirdetés lejár 26 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Pályakezdő, HR terület iránt érdeklődő jelentkezők pályázatát várjuk Pályakezdő HR Asszisztens pozícióra.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk HR gyakornoki pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 56 nap múlva