VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél fiatalos, kellemes légkörben dolgozni és betekintést nyerni egy multinacionális nagyvállalat életébe, logisztikai folyamataiba?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk az egyik világelső cég háztartási kisgépek és edényzet gyártása és forgalmazása terén, nevéhez több legendás márka fűződik, pl.:  TEFAL, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF.

Márkáikat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vannak – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line.

Csatlakozz családias, vidám csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladataid lesznek:

  • Rendelések fogadása, feldolgozása és visszaigazolása,
  • Partnerekkel / raktári és szállítmányozó szolgáltatókkal való kapcsolattartás írásban és szóban,
  • Számlák és szállítólevelek kiállítása,
  • Visszáruk kezelése, selejtezések és csereigazolások jóváírása,
  • Reklamációk kezelése,
  • Excelben és SAP-ban való adminisztráció.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 2-3 éves tapasztalat logisztikai, vagy vevőszolgálati területen (vevőszolgálati asszisztens/logisztikai asszisztens/logisztikai adminisztrátor)
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség,
  • SAP rendszer ismerete,
  • Francia / cseh / szlovák nyelvtudás.

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafeteria és bónusz az alapbéren felül,
  • Külföldi meetingek és továbbképzések,
  • Vásárlási kedvezmény termékeinkre,
  • Támogató, kellemes munkakörnyezet - segítőkész kollégák, fejlődési lehetőség,
  • Home office munkavégzés lehetősége (heti 2 nap).
Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 7:30-16:30-ig, pénteken 7:30-15:00-ig. (30 perc ebédszünet)

Munkavégzés helye: Budaörs (IKEA közelében)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Fejér megye

Partnerünk főként közepes-, és nagy szériaszámú precíziós alkatrészek gyártására specializálódott. A cég versenyelőnye, hogy a teljes gyártási folyamatot biztosítja partnerei számára, tehát az alapanyag beszerzésétől kezdve a késztermékek kiszállításáig. Így nagy autóipari vállalatok beszállítójává vált. Hozzájuk keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Békés megye

Partnerünk 40 éves szakmai tapasztalatával szem előtt tartja a folyamatos fejlődést, ezzel biztosítva a szerszámkereskedelemben és az alkatrészgyártásban az élmezőnyben való szerepét. Ügyfeleinek elégedettségét szolgálva, Ipar 4.0 alkalmazásokat és a legmodernebb technológiákat alkalmazva a maximumot hozza ki üzletágaiból. Cégkultúrájára jellemző, hogy a hagyomány és a legújabb technológia kéz a kézben jár és fontos elem az emberi és családi érték. Most gyulai székhelyű csapata számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva